Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
Online only
Dim. 45 x 32 cm
SKU: 2011220045.
Categories: Verzilverd, Zilver.
Auction day: 21 November 2022 22:00
Catalogue #45
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #20
    Inn Decleer

    “Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    “Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70
    Berger

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #8
    A. Lepere

    “Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.

    "Itinéraire". Une gravure. Signé à l'intérieur et à l'extérieur de la planche et numéroté 7/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #130

    Een Japanse prent, gemengde techniek (Houtsnede en sjabloon). Omstreeks 1900.

    Une estampe japonaise, technique mixte (gravure sur bois et gabarit). Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24,5 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #154
    Truus Gertrude Claes
    Period: 1890 - 1954

    “Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #120
    F. Schmit

    “Oosters koppel.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek beschadigd midden-rechts.

    "Couple oriental." Huile sur toile. Signé. Tissu endommagé centre-droit.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #71
    Karel Holemans

    “Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.

    Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #126

    “Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #52
    Fr. Luyckx

    “Dans” en “’t Bos 1/6” twee houtgravures, waarvan één handgeschilderd met dankbetuiging van de kunstenaar achteraan.

    « Dans » et « 't Bos 1/6 » deux gravures sur bois dont une peinte à la main avec mention de l'artiste au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 17,5 cm & 11,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #175
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Parkzicht met vijver” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Vue sur parc avec étang » Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 134 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #112

    “Dame met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.

    "Dame au chien". Huile sur toile. Attribuée à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leonard

    “Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Vernisschade in de linker onderhoek.

    "Intérieur". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Vernis endommagé dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Online-Only Schilderijen 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More