Other lots by Martinet
-
#418François Nicolas Martinet
“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIde eeuw.
“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Quatre cadres aux gravures peintes à la main représentant des oiseaux. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 25,5 x 21 cmEstimate: € 200/240
Similar lots by type
-
#400
Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#220
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250/350 -
#305
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120/180 -
#753Leo Vingerhoets
“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#760
Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#390Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#350Dupont Paris
Een aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#300S.T. Dupont Paris
Een genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000/4000 -
#380Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#330
Zuil van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met guirlandes en engelenkoppen. Vlaamse barokstijl.
Colonne en chêne sculpté décorée de guirlandes et de têtes d’angelots. Style baroque flamand.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 300/400 -
#315
Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60/100 -
#205
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250/350 -
#761
Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380/450 -
#355
Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#325
Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40/80 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200/300 -
#365Rodania
Drie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120/180 -
#320
Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150/200 -
#395
Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#375Rodania Founded
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#370Omega Constellation
een roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#340Omega
een roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150/250
Other lots in this auction
-
#90
Een 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een degen bezet met één koraal.
Broche en or blanc et jaune 18 ct en forme de sabre sertie d’un corail.No longer availableDim. 7,71 gEstimate: € 200/300 -
#403
Een dekselpot van blauw en wit porselein met een floraal decor en een paradijsvogel. Merk en nummer 800 onderaan.
Pot couvert en porcelaine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un oiseau du paradis. Marque et numéro 800 sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#742Charles Verlat
“Paard op hol”. Oost-Indische inkt en potlood op papier. Gesigneerd.
“Cheval emballé”. Encre de Chine et crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#27
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#665
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/250 -
#513
Een Chinees theepotje met zes bijpassende kopjes van gesculpteerd jade. In etui.
Petite théière et six petites tasses assorties en jade sculpté. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#106
Een Engelse credenza van gesculpteerd eikenhout met drie paneeldeurtjes. Omstreeks 1900.
Crédence en chêne sculpté ouvrant à trois petites portes aux panneaux. Angleterre, fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 200/300 -
#490
Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/240 -
#674Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997
“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Paysage aux Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 420/500 -
#402
Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.
Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120/140 -
#387
Een oude doos met haakwerk. Omstreeks 1900.
Ancienne boîte contant de l’ouvrage. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#452
Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.
Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 40/50