“Spel in zand en zee.” Houtsculptuur in Libanese ceder.  Eerst tentoongesteld in 1963 in Galerij Nova te Mechelen. Toegevoegd, een uitvoerige beschrijving van de origine en herkomst van het beeld.
Pol Van Esbroeck

"Game in sand and sea." Wood sculpture in Lebanese cedar. First exhibited in 1963 at Galerij Nova in Mechelen. Includes a detailed description of the origin and history of the sculpture.
Dim. 92 x 147 x 90 cm
SKU: 2904250126.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #126
Estimate: € 500 / 700

  • #535

    Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.

    Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.
    Dim. H 74, B 147, D 95 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #19
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #227

    Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.

    A 19th-century Normandy deux-corps in French oak.
    Dim. 235 x 136 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #290

    Een ovale massief eikenhouten gateleg tafel.

    An oval solid oak gateleg table.
    Dim. 74 x 140 x 96 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #285

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #239

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.

    A 19th century solid oak open bookcase/dish cabinet. Without back panel.
    Dim. 214 x 136 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #300

    Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.

    A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.
    Dim. 54 x 84 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #280

    Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.

    An old solid oak coffee table with 2 drawers.
    Dim. 47 x 121 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #591

    Wandtafel in landelijke stijl, met gedraaide poten.

    Wall table in country style, with turned legs.
    Dim. H 72.5, B 134, D 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #576

    Een oude massief eikenhouten salontafel.

    An old solid oak coffee table.
    Dim. 46 x 147 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #229

    Een 19e eeuws massief eikenhouten kastje met 1 deur en 1 lade.

    A 19th-century solid oak cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 117 x 87 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #295

    Een houten vouwtafeltje met dubbel opklapbaar blad. Engelse stijl.

    A wooden folding table with double foldable top. English style.
    Dim. H 67, B 75, D 61 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #252

    Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.

    An 18th-century Dutch solid oak pastor's cabinet.
    Dim. 195 x 195 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #299

    Een antieke eiken cafétafel met één lade. Schade van de kat aan één poot.

    An antique oak pub table with one drawer. Damage from the cat on one leg.
    Dim. 69 x 115 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #563

    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180

  • #132
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    Dim. 70 x 99 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #555

    Een lot van 6 handgeknoopte oosterse tapijten met sleet, voor restauratie.

    A lot of 6 hand-knotted Oriental rugs with wear, for restoration.
    Dim. l 180 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53

    Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.

    Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.
    Dim. 30/25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #83

    Antiek tweeloops percussiejachtgeweer.

    Antique double-barreled percussion hunting gun.
    Dim. Lengte 126 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #303
    Herda

    Een vintage Herda paddestoellamp. Gemerkt.

    A vintage Herda mushroom lamp. Marked.
    Dim. h 44 x Ø 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189
    Robert Quintyn
    Period: °1916

    ‘Storm op zee’. Olieverf opo doek, getekend R Quintyn. Quintyn Robert, geboren in Knokke in 1916, was een schilder, tekenaar en graficus. Realiseerde o.m. marines, havengezichten (Zeebrugge) en stillevens. Stelde o.a. tentoon met Les Arts.

    'Storm at Sea'. Oil on canvas, signed R Quintyn. Quintyn Robert, born in Knokke in 1916, was a painter, draughtsman, and printmaker. Created marine scenes, harbour views (Zeebrugge), and still lifes. Exhibited with Les Arts.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #26

    Barkastje in landelijke stijl. Vier deuren en twee laden. Met uitschuifbaar blad.

    Country-style bar cabinet. Four doors and two drawers. With extendable top.
    Dim. H 152, B 75, D 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54
    Cor Van Reken
    Period: 1878-1959

    Impressionistisch heidezicht in warme tonen. Olieverf op doek getekend; C. V. Reken.

    Impressionist heath landscape in warm tones. Oil on canvas signed; C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #458
    Monitor Audio

    Een set bookshelf luidsprekers, Monitor Audio REF 700 PMC.

    A set of bookshelf speakers, Monitor Audio REF 700 PMC.
    Dim. 35 x 22 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #435

    Een oude messingen bartrolley met glazen bladen.

    An antique brass bar cart with glass shelves.
    Dim. 73 x 73 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #561

    Set van 2 Afrikaanse houten beelden. Zittende man met vedertooi.

    Set of 2 African wooden statues. Seated man with feather headdress.
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #429

    “Noord Frans straatzicht”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Northern French street view", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    Dim. 36 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00