Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Spelende kinderen”. Een bronzen groepje.

“Spelende kinderen”. Een bronzen groepje.

“Enfants jouant”. Groupe en bronze.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2710150173.
Category: Brons.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #173
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #758

    Een bronzen siercoupe op drie poten en een groen marmeren sokkel.

    Coupe décorative en bronze sur trois pieds et un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #592

    Een bronzen schotel van Japanse makelij.

    Plat en bronze. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #62

    Een baby van brons op een marmeren sokkel.

    Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. l: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #360

    Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.

    Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #515

    “Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.

    “Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #763

    Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten

    Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 380
  • #607
    Carla Kamphuis-Meijer

    “Augustine Pautre”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 10/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.

    “Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 10/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.
    No longer available
    Dim. H 28,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #593

    Een hertenstier van donkergepatineerd brons.

    Cerf en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677

    Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.

    Buste de femme classique en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #43

    Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.

    Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #545

    Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.

    Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #347

    Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.

    Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #680

    Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.

    Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.
    No longer available
    Dim. 140 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #391

    “Maria met kind”. Een voorstelling van verguld brons op een marmeren sokkel naar een werk van Salvatore Melani.

    Vierge à l’Enfant. Statuette en bronze doré sur socle en marbre d’après Salvatore Melani.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #211

    “Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.

    “Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267
    L. Riché

    “Zittende herdershond”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gietersmerk.

    “Berger allemand assis”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #202

    Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.

    Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #396

    Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.

    Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #298

    “Danseres met fakkels”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Danseuse aux flambeaux”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #197
    Charles Anfrie

    “Pas de change”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Pas de change”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 650 / 800
  • #587
    Carla Kamphuis-Meijer

    “Wiske”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 43/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.

    “Wiske”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 43/100. D’après un modèle de Eugeen van Mieghem.
    No longer available
    Dim. H 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #214

    “Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.

    “Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #314

    “Wir Deutschen fürchten Gott, sonst nichts in der Welt”. Een wandplaquette van verguld brons ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van Bismarck op 1 april 1895.

    Plaquette murale en bronze doré commémorant le 80e anniversaire de Bismarck le 1 avril 1895.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #597
    Carla Kamphuis-Meijer
    Period: °1957

    “De landverhuizer”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 54/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.

    “L’immigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 54/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.
    No longer available
    Dim. H 29,5 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #732

    Een lot van drie kalligrafische werken op rijstpapier. China.

    Lot de trois oeuvres calligraphiques sur papier de riz. Chine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #106

    Een Engelse credenza van gesculpteerd eikenhout met drie paneeldeurtjes. Omstreeks 1900.

    Crédence en chêne sculpté ouvrant à trois petites portes aux panneaux. Angleterre, fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 105 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #438

    Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.

    Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #703

    Een wakizashi en een slagzwaard. Replica’s.

    Wakizachi et sabre. Copies.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    “Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Satyre”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #725

    Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).

    Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    Een vierkante cachepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor op gele fond.

    Cache-pot carré en porcelaine de Chine décoré de fleurs polychromes sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #432
    Leo Vingerhoets

    “Pallieter”. Een glasraam. Gesigneerd.

    “Pallieter”. Vitrail. Signé.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #472

    “Damesportret”. Een pyrografie van Mischak naar Von Defregger. We voegen er kleiner herenportret aan toe.

    “Portrait de dame”. Pyrographie de Mischak d’après Von Defregger. Nous ajoutons un portrait d’homme plus petit.
    No longer available
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #563

    Een Chinese pot van blauw en wit porselein. Deksel ontbreekt. XIXe eeuw.

    Pot chinois en porcelaine bleue et blanche. Couvercle manque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #179
    Jules Vilain

    “Zicht op de kaden van Honfleur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.

    “Vue des quais à Honfleur”. Huile sur toile. Signé et datée 1947.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #512
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Jongensportret”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    “Portrait de garçon”. Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More