#535Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#270Raymond Weil GeneveEen roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud en een saffier cabochon. Met certificaat en in originele doos.
A stainless steel women's wristwatch set with diamonds in yellow gold and a sapphire cabochon. With certificate and in original box.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#646Een handgeknoopt tapijt uit Pakistan, model Scorpion.
#322Period: 1846-1851Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#570Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale robijn van ± 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds and baguettes with a combined weight of ± 0.60 ct. and a central ruby of ± 0.40 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 400 / 500 -
#295Studio VandersteenSuske en Wiske. De rode reeks in vier kleuren. Nummers 217 tot en met 266. Ed. Standaard Uitgeverij. Goede staat. 50 exemplaren.
#493Een beeld bronzen van een gespierd paard op marmeren sokkel, naar Botero.
#385Een grote, platte dekselpot in cloisonne met een veelkleurig floraal decor.
A wood-sculpted African mask decorated with textiles and cowrie shells. Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 60 / 80 -
#244Monelli“De druivenplukkers.” Aardewerken sculptuur. Gesigneerd Tiziano Galli.
“The grape pickers”. Earthenware figure. Signed Tiziano Galli.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#313Een Art-Deco vaas in groen- en zwarte glaspasta.
An Art-Deco vase in green and black glass paste.No longer availableDim. h 14.5 cmEstimate: € 40 / 50