#20Harrie Sterk“Die edele vrouw” & “De stem van Golgotha”. Twee gesigneerde affiches van Harrie Sterk.
“That Noble Woman” & “The Voice of Calvary”. Two signed posters by Harrie Sterk.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19Piet Van De WallePeriod: 1905-1980“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1957.
“A still life with flowers”. Oil on panel, signed and dated 1957.No longer availableOnline onlyDim. h 70 x l 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186“Naakt portret”. Een gravure op papier.
#112Cellestin WellecomePeriod: 1923-1986Landschap in de Vlaamse Ardennen, olieverf op doek, gesigneerd.
Paysage dans les Ardennes flamandes, huile sur toile, signée.No longer availableOnline onlyDim. h 60 cm x b 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#63“Boerderij met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd, mogelijk “A. Buls”
"Farm with mill". Oil on canvas. Signed illegibly at the bottom, possibly “A. Buls”No longer availableOnline onlyDim. 54 x 74cmEstimate: € 100 / 120 -
#192Een groot lot van 5 prints op papier met vogels als thema. Diverse afmetingen.
A large lot of 5 bird-themed prints on paper. Various sizes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#122Roger Hebbelinck‘Waterzicht met molen’, gemengde techniek gesigneerd Hebbelinck buiten de plaat. Vertoont vochtschade.
'Water view with mill', mixed media, signed Hebbelinck outside the margin. Shows water damage.No longer availableOnline onlyDim. h 52 x l 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#193Een groot lot van 4 prints op papier met vogels als thema. Diverse afmetingen.
A large lot of 4 prints on paper with a bird theme. Various sizes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#177André Goezu“Vlinders”. Een kleurets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 3/75.
"Butterflies". A color etching on paper. Signed and numbered 3/75 outside the image at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40,5 x 31cmEstimate: € 30 / 60 -
#17Paul Tuerlinckx“Golf in de zee.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Wave in the sea.” Pastel on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 38 cmEstimate: € 60 / 80