Similar lots by type
-
#413Poterie des 3 Terres
Een aardewerken lamp met floraal decor in het reliëf. Met kunststoffen kap. Binnenin label.
-
-
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
-
#7Franklin Mint Precesion Models
‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#27
Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
-
#307E Svalling Eskilstuna
Een lot van 3 floret degens, gemerkt “E. Svalling”.
-
#387
Een Chinees gepolychromeerd houtgesculpteerd paneel met vergulde delen.
-
#491
Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
-
#277
“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
-
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#67Manufacture impérial et royale de Nimy
Een meerkleurige vaas met floraal decor. Manufacture impérial et royale de Nimy. Onderaan gemerkt.
-
#38Franquin e.a.
“Marsupilami”. Een lot van 7 hardcover strips, nummers; 5, 9, 11, 13, 14, 15, 16. Uitgeverij “Marsu Productions”.
Place a bid ›Estimate: € 70/90 -
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
-
#97Märklin
Een uitgebreid lot Märklin, bestaande uit enkele locomotieven, diverse wagons in originele doos, sporen en speelmaquette opstelling met toebehoren. Schaal HO.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
-
#258Capo di Monte
“Florence, Capo Di Monte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
-
#73
“Tintin”, “Super Kuifje” & “Kuifje”. Een lot van 56 vintage magazines, 9 “Kuifje Special” strips met diverse titels en bijgevoegd 2 Kuifje magazines.
Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#338Wiskemann
Een art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
Place a bid ›Dim. h 14 cm -
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950
Een grote schildpad/voetbank, gemerkt Steiff, Germany. Mist zijn/haar ogen. Ca. 1950.
-
#257S.A. Boulanger
“S.A. Boulanger”, een vintage tafellamp in staal en messing. Met zijn originele kap waarvan de bevestiging niet meer origineel.
-
#331
Een lot van 3 vintage meettoestellen waaronder een duiven constateur en een ander toestel van de firma Martens te Brussel en een toestel om temperatuur te registreren van het merk Fuess te Berlijn.
-
#8Perfecta
Een vintage startpistool, Perfecta D.B.P. Germany in originele verpakking met handleiding en losse flodders.
Place a bid ›Estimate: € 30/50 -
#441Kostka
Een paar craquelé porseleinen tafellampen met kunststoffen kap. Draagt label “Made in France, Kostka”.
-
#437STS Abel Zagreb
Een meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.
Other lots in this auction
-
#321
Vijf stuks verzilverd metaal. Een sauskom, een gehamerd broodmandje, een ronde schaal van bij Tilquin, een melkpotje in Engelse stijl een kleine ronde bonbonnière met hengsel en glazen interieur.
-
#78
“Gestileerde zithouding”. Een stenen sculptuur op marmeren voet. Toegeschreven aan Berten Coolens.
-
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
-
#107Auguste Moreau
“De kus van de engel”, een beeld in bisquit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
-
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003
“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#47
Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.
-
#283
Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
-
#281
Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met ivorine of been handvaten.
-
#31Willy Studio Vandersteen
Een lot van 25 Suske & Wiske, 7 Jerom en 7 Biggles strips. Diverse uitgaven.
Place a bid ›Estimate: € 50/75 -
#143Hergé
“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
“The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#88
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore. -
#9
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryPlace a bid ›Estimate: € 40/60