‘St. Bavo kerk, Wilrijk’. Olieverf op doek, getekend.
Bernard De Pooter
Period: 1883 - 1970

'St. Bavo church, Wilrijk'. Oil on canvas, signed.
Dim. 65/50 cm
SKU: 2705250269.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #269
Estimate: € 40 / 60

  • #294

    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    P.R. Laxni

    "Indonesian dancers". Watercolor. Signed and dated 1971.
    Dim. 54 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Dim. 44/53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    K. Cornet

    “Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Georges Steel

    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #299
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    Ria Picco-Rückert

    “Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951.
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    Ivan Aubrouck

    "Cityscape with church tower". Oil on canvas. Signed and dated 1929.
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Emile Lebrun
    Period: 1864-1933

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #442

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Jan De Graef

    "Forest landscape". Oil on canvas. Signed. Minor repairs.
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Perez

    "Stylized woman with veil". Oil on canvas. Signed. Restoration to the top left.
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    "Pagoda by the water". Mixed media. Signed. Japanese piece.
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302
    L. Coppens

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tree driveway". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Forest Pond". Oil on canvas. Illegibly signed.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Period: 19e eeuw

    'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
    Dim. 25/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #129

    “Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.

    "Portrait of a Belgian soldier." In oval frame.
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #379
    Guy Van den Bulcke

    ‘Zonder titel’. Abstract impressionistisch schilderij, impasto techniek. Getekend; Bulck.

    'Untitled'. Abstract impressionist painting, impasto technique. Signed; Bulck.
    Dim. 65/54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #468

    Een oeuil de boeuf klok, gemerkt op de wijzerplaat Pannetier.

    A "oeuil de boeuf" clock, marked on the dial Pannetier.
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Een gemarqueteerde T.V.-kast in Lodewijk XVI-stijl.

    A marquetry TV cabinet in Louis XVI style.
    Dim. 152 x 105 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #599

    Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.

    A terracotta jardinière, with a repair at the bottom of the vase.
    Dim. h 112 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #419
    Luis Feito Lopez

    Abstracte compositie, gemengde techniek. Getekend.

    Abstract composition, mixed media. Signed.
    Dim. 29/29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #87
    F. Aerts

    “De Venus van Milo”, een gesculpteerd eikenhouten beeld van een halfnaakte dame, gemonogrammeerd FA.

    "The Venus de Milo," a sculpted oak statue of a half-naked lady, signed FA.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253

    Lot van 4 hoge bierpullen in Westerwald aardewerk. 1 van de deksels is gebroken aan het scharnier.

    Lot of 4 tall beer steins in Westerwald earthenware. 1 of the lids is broken at the hinge.
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16
    Period: 1844

    Antieke eikenhouten legkast, twee deuren en twee laden. Op de kroon gemarkeerd met de letters; E. B. W. M. en het jaartal 1844.

    Antique oak bookcase, two doors and two drawers. Marked on the crest with the letters; E. B. W. M. and the year 1844.
    Dim. H 184, B 185, D 67 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #459

    Een set van 4 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van flora en pagodes. Qianlong decor. Schilfers en haarlijn.

    A set of 4 Chinese porcelain plates with blue and white flora and pagoda decoration. Qianlong design. Chips and hairline cracks.
    Dim. Ø23.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #137
    Val Saint Lambert

    Een kristallen glasservies voor 12 personen, Val Saint Lambert, bestaande uit - kleurloos - : 12 waterglazen, 12 champagnefluten, 9 rode wijnglazen, 1 glas voor witte wijn en een afgeslepen waterglas, 11 groene en 12 roze witte wijnglazen.

    A crystal glassware set for 12 people, Val Saint Lambert, consisting of - colorless - : 12 water glasses, 12 champagne flutes, 9 red wine glasses, 1 white wine glass, and a cut water glass, 11 green and 12 pink white wine glasses.
    Dim. h 18 cm (champagne)
    Estimate: € 200 / 300
  • #93
    F. Aerts

    “Naakte jongedame”, een gesculpteerd eikenhouten beeld van een jongedame, gesigneerd F. Aerts.

    "Nude young lady," a sculpted oak statue of a young lady, signed F. Aerts.
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    ‘De harp van Sint-Franciscus’. Een reeks van 12 kleurenlitho’s, gemonogrammeerd; F.

    'The Harp of Saint Francis'. A series of 12 color lithographs, monogrammed; F.
    Dim. 17/17 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00