Similar lots by type
-
#137“Madonna met Kind”. Een klein handgeschilderd icoon op porselein in een verzilverd metalen lijstje. Met origineel etui.
“Vierge à l’Enfant”. Icône de voyage peint à la main sur porcelaine. Dans son cadre en argent. Etui d’origine de Louis Frescari, Roma. Fermoir argent. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#658Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.
Statuette d’ancêtre tibétaine et un sage chinois en bois polychrome. XIXe siècle.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#622Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969“Jonge veedrijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 220 / 280 -
#91Een paar boekensteunen van celadonkleurig aardewerk in de vorm van bizons. Periode art deco.
Paire de serre-livres en faïence céladon en forme de bisons. Période art déco.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Gerard Verlinden“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#173“Spelende kinderen”. Een bronzen groepje.
“Enfants jouant”. Groupe en bronze.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 160 -
#427“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Parijs, 1986.
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Paris, 1986.No longer availableEstimate: € 24 / 26 -
#567Lalique, FranceEen poesje van gesatineerd kristal. Gemerkt.
Petit chat en cristal satiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 140 / 160 -
#589Capodimonte“Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout met een ingelegde wijzerplaat. Vierkant model met afgeronde hoeken. Tijdperk Napoléon III.
Pendule murale de type oeil-de-boeuf en bois laqué noir et au cadran incrusté. Modèle carré aux coins arrondis. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#676Een rechthoekige, bovenaan afgeronde spiegel met lijst van spiegelglas.
Miroir rectangulaire aux coins supérieurs arrondis. Cadre miroité.No longer availableDim. 111 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Aloïs Van Regenmorter“Kempisch straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’une rue en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#249Karel Van LerberghePeriod: 1893 - 1953“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 80 / 120

