Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“St. Georgios en twee andere heiligen”. Griekse icoon. XIXde eeuw.

“St. Georgios en twee andere heiligen”. Griekse icoon. XIXde eeuw.

“Saint Georgios et deux autres saints”. Icône grecque. XIXe siècle.
SKU: 2710150700.
Category: Icoon.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #700
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #137

    “Madonna met Kind”. Een klein handgeschilderd icoon op porselein in een verzilverd metalen lijstje. Met origineel etui.

    “Vierge à l’Enfant”. Icône de voyage peint à la main sur porcelaine. Dans son cadre en argent. Etui d’origine de Louis Frescari, Roma. Fermoir argent. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. 8 x 6,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #560

    Een lot van acht miniatuur No-maskers van gelakt papier-maché in diverse formaten. Japans werk. We voegen er een zamak inktpotje in de vorm van een samoeraihelm.

    Lot de huit masques Nô miniatures en papier mâché miniature de différentes dimensions. Travail japonais. Nous ajoutons un petit encrier en régule en forme d’un casque samouraï.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #673

    Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.

    Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.
    No longer available
    Dim. L 49 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #417
    François Nicolas Martinet

    “Spatule, couleur de rose, de Cayenne”, “La petite Hirondelle de Mer”, “La Caille”, “Râle brun des Philippines”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIe eeuw.

    “Spatule, couleur de rose, de Cayenne”, “La petite Hirondelle de Mer”, “La Caille”, “Râle brun des Philippines”. Quatre cadres aux gravures peintes à la main représentant des oiseaux. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #52

    Een lot glaswerk, bestaande uit vier kandelaars, een vaasje en een Madonna met kind.

    Lot de verrerie comprenant quatre candélabres, un vase et une Vierge à l’Enfant.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #29

    Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.

    Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #658

    Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.

    Statuette d’ancêtre tibétaine et un sage chinois en bois polychrome. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #192
    New

    “Portret van een Engelse man”. Olieverf op doek. Gedateerd 1887.

    “Portrait d’un anglais”. Huile sur toile. Daté 1887.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #616

    Een Chinees sokkeltje van ijzerhout met een rond blad van roze marmer.

    Socle en bois de fer à tablette ronde en marbre rose. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #341

    “Ri Coëme”. Prof. Dr. Dirk Van der Cruyse. Ed. Antiqua. Tessenderlo, 1980.

    “Ri Coëme”. Prof. Dr. Dirk Van der Cruyse. Ed. Antiqua. Tessenderlo, 1980.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 26
  • #500

    Een strombusschelp van meerkleurig glaspasta.

    Coquille strombus en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 110 / 140
  • #228

    Een koffie-en theestel van verzilverd metaal in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkannetje en een suikerpot.

    Garniture à café et à thé en métal argenté de style Louis XV comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait en un sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #388
    Capodimonte

    Twee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.

    Deux vases couverts de style Sèvres avec décor imprimé en cartouche. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More