Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“St. Georgios en twee andere heiligen”. Griekse icoon. XIXde eeuw.

“St. Georgios en twee andere heiligen”. Griekse icoon. XIXde eeuw.

“Saint Georgios et deux autres saints”. Icône grecque. XIXe siècle.
SKU: 2710150700.
Category: Icoon.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #700
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #137

    “Madonna met Kind”. Een klein handgeschilderd icoon op porselein in een verzilverd metalen lijstje. Met origineel etui.

    “Vierge à l’Enfant”. Icône de voyage peint à la main sur porcelaine. Dans son cadre en argent. Etui d’origine de Louis Frescari, Roma. Fermoir argent. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. 8 x 6,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #577

    “Kind met schelp”. Een beeld van zwart keramiek. Jaren ‘70.

    “Enfant à la coquille”. Sculpture en céramique noir. Années 70.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #277
    Royal Boch

    Twee ronde vazen van wit aardewerk. Gemerkt. Ontwerp van Charles Catteau.

    Deux vases rondes en faïence blanche. Marque sous la base. Dessin par Charles Catteau.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #405

    Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XV-stijl en een dito spiegel in Georgian stijl.

    Petit miroir à cadre doré de style Louis XV, ainsi qu’un autre de style Georgian.
    No longer available
    Dim. H. 64 -
    Estimate: € 40 / 50
  • #570

    Zeven messenleggers van gesculpteerd ivoor, versierd met olifantjes. Kleine beschadigingen.

    Sept porte-couteau en ivoire sculpté décorés d’éléphants. Première moitié du XXe siècle. Petits usures.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #196

    Een breakfront bibliotheek van mahoniehout in Georgianstijl met vier gevitreerde en vier paneeldeuren.

    Bibliothèque breakfront en acajou de style Georgian. Ouvrant à quatre portes vitrées au dessus de quatre portes pleines.
    No longer available
    Dim. B 205 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #709
    A. Drijvers

    “Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    “Nature morte aux fruits et aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.
    No longer available
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #682

    “Deuxième suite de chevaux No. 21 & 22”. Twee kleurengravures naar Horace Vernet. Schade aan de kaders.

    “Deuxième suite de chevaux N° 21 et 22”. Deux gravures en couleurs d’après Horace Vernet. Cadres abîmés.
    No longer available
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een ronde, platte doos van polychroom porselein met decor van personages en bloemen. Chinees werk.

    Boîte ronde aplatie en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #583

    Een cachepot van meerkleurig Imariporselein.

    Cachepot en porcelaine polychrome d’Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 29,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #352
    Ant. La Hache

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #247
    Val St. Lambert

    Een driehoekige coupe en een belletje van groen kristal. Gemerkt.

    Coupe triangulaire et une sonnette en cristal vert. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #374
    Etienne Steel

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    “Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More