Similar lots by type
-
#137“Madonna met Kind”. Een klein handgeschilderd icoon op porselein in een verzilverd metalen lijstje. Met origineel etui.
“Vierge à l’Enfant”. Icône de voyage peint à la main sur porcelaine. Dans son cadre en argent. Etui d’origine de Louis Frescari, Roma. Fermoir argent. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#687Een divers lot aziatica bestaande uit twee Indische kruidenpijpen, een driedelig wierookbrander van messing en een bronzen Indische godin.
Lot d’objets asiatiques comprenant deux pipes indiennes, un encensoir en trois parties en laiton et une déesse indienne en bronze.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#409Gerard Verlinden“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250 / 350 -
#129Antoon Pilyser“Stilleven met peren en walnoten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux poires et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#332“Les Chef d’Oeuvre de la Peinture Italienne”. Paul Mantz met 2 chromolithografieën van F. Kellerhoven. Ed. Firmin Didot. Parijs, 1870.
“Les Chef d’Oeuvre de la Peinture Italienne”. Paul Mantz contenant 2 chromolithographies par F. Kellerhoven. Ed. Firmin Didot. Paris, 1870.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,95 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,95 ct.No longer availableDim. 8,09 gEstimate: € 800 / 1000 -
#501LegrasEen vaas van geel glaspasta. Tijdperk Art Nouveau. Gemerkt.
Vase en pâte de verre jaune. Epoque Art Nouveau. Avec marque.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een kashira.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une kashira.No longer availableDim. Bruto: 31,23 gEstimate: € 350 / 450 -
#735Een Afrikaanse stoel van gesculpteerd exotisch hout en sober versierd met koperen klinknagels.
Chaise africaine en bois exotique sculpté. Décoration sobre de clous en cuivre.No longer availableDim. L 77 cmEstimate: € 20 / 30 -
#161Val St-LambertVaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.
Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#334Een oude Duitse sabel. Solingen. Zonder schede.
Ancien sabre allemand. Solingen. Sans gaine.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 60 / 100

