Similar lots by type
-
#137“Madonna met Kind”. Een klein handgeschilderd icoon op porselein in een verzilverd metalen lijstje. Met origineel etui.
“Vierge à l’Enfant”. Icône de voyage peint à la main sur porcelaine. Dans son cadre en argent. Etui d’origine de Louis Frescari, Roma. Fermoir argent. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#160Een 18 karaats geel gouden ring bezet met mozaïek.
Bague en or jaune 18 ct sertie de mosaïque.No longer availableDim. Bruto: 8,08 gEstimate: € 120 / 180 -
#737BergenEen tête-à-tête van polychroom plateel. Herstelling aan het theepotdeksel. Onderaan gemerkt.
Tête-a-tête en faïence polychrome. Réparation au couvercle de la théière. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#166Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450 / 650 -
#556Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150 / 220 -
#740Camiel De Cock“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#265Een 18 karaats geel gouden zegelring.
Chevalière en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 150 / 250 -
#140Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet en or jaune et blanc 18 ct.No longer availableDim. 22,53 gEstimate: € 500 / 600 -
#675Een bovenaan afgeronde wandspiegel.
Miroir rectangulaire aux coins supérieurs arrondis.No longer availableDim. 110 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#521Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van personages in cartouches op groene fond.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de personnages dans des cartouches sur fond vert.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#291Een vaas van meerkleurig glaspasta met een gedraaid decor.
Vase en pâte de verre polychrome avec décor tourné.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271“The Napoleon flintlock pistol”. Replica van een Napoleontisch pistool. Ingelijst.
“The Napoleon flintlock pistol”. Replique d’un pistolet de Napoléon. Encadrée.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#610Een lot van zes koekoeksklokjes van meerkleurig hout, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje. Enkele slingers manco.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome, dont quatre avec un balancier en forme d’une petite fille sur une balançoire. Quelques balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40

