Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“St. Georgios en twee andere heiligen”. Griekse icoon. XIXde eeuw.

“St. Georgios en twee andere heiligen”. Griekse icoon. XIXde eeuw.

“Saint Georgios et deux autres saints”. Icône grecque. XIXe siècle.
SKU: 2710150700.
Category: Icoon.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #700
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #137

    “Madonna met Kind”. Een klein handgeschilderd icoon op porselein in een verzilverd metalen lijstje. Met origineel etui.

    “Vierge à l’Enfant”. Icône de voyage peint à la main sur porcelaine. Dans son cadre en argent. Etui d’origine de Louis Frescari, Roma. Fermoir argent. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. 8 x 6,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #383

    Een koffertje van zwart imitatieleder met een Chinees decor.

    Coffret en imitation de cuir noir à décor chinois.
    No longer available
    Estimate: € 40° / 50
  • #40

    Een zilveren broche bezet met markasiet.

    Broche en argent sertie de marcassite.
    No longer available
    Dim. 22,95 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #298

    “Danseres met fakkels”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Danseuse aux flambeaux”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #725

    Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).

    Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #420
    Will Faber

    “Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.

    “Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #367

    Een oude scheepslantaarn van glas en rood kopere en een rood koperen luchthapper.

    Ancienne lanterne de bateau en verre et cuivre rouge, ainsi qu’une prise d’air.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #477

    Een lot bestaande uit een Maoïstische wekker, een verzilverde herdenkingsmunt “Birth of Republic of China”. En een battle axe van natuursteen en twijgen uit Missouri.

    Lot comprenant une alarme Maoïste, une pièce de monnaie commémorative “Birth of Republic of China” et une hache de combat en pierre naturelle et brindilles du Missouri.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #51

    Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze coupe en een coupe, een vaas en een asbak rood gekleurd in de massa. De laatste gemerkt Val St. Lambert.

    Lot de cristal taillé comprenant une coupe incolore et une coupe, un vase et un cendrier colorés rouge dans la masse. Le dernier avec la griffe de Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #496

    Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.

    Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #44

    Een lot van drie kunstboeken met als onderwerp Leon Spilliaert, Rik Slabbinck en Albert Servaes.

    Lot de trois livres d’art traitant Léon Spilliaert, Rik Slabbinck et Albert Servaes.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 30
  • #5

    Een hanger, speld en een broche bezet met parels van 14 karaats geel goud.

    Pendentif, épingle et broche sertis de perles en or jaune 14 ct.
    No longer available
    Dim. 5,55 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #608
    Wolfers

    Twee terrines van 800‰ zilver. Gemerkt. +/-1544 g.

    Deux terrines en argent au poinçons de 800‰. ± 1544 g.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More