Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“St. Georgios en twee andere heiligen”. Griekse icoon. XIXde eeuw.

“St. Georgios en twee andere heiligen”. Griekse icoon. XIXde eeuw.

“Saint Georgios et deux autres saints”. Icône grecque. XIXe siècle.
SKU: 2710150700.
Category: Icoon.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #700
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #137

    “Madonna met Kind”. Een klein handgeschilderd icoon op porselein in een verzilverd metalen lijstje. Met origineel etui.

    “Vierge à l’Enfant”. Icône de voyage peint à la main sur porcelaine. Dans son cadre en argent. Etui d’origine de Louis Frescari, Roma. Fermoir argent. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. 8 x 6,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #629

    Een églomisé met afbeelding van de Moeder Gods. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘72.

    Eglomisé représentant la Mère de Dieu. Illisiblement signé et daté ‘72.
    No longer available
    Dim. 36 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #426

    Een ronde salontafel van geel koper met een onyxen blad.

    Table de salon ronde en cuivre jaune à tablette en onyx.
    No longer available
    Dim. Ø: 90 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #537

    Een gestileerd beeld van een moeder met kind van groen gepatineerd brons. Draagt handtekening.

    Sculpture stylisée d’une mère et son enfant en bronze à patine verte. Porte une signature
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #510

    Een lange bontmantel van nerts. Maat 44.

    Long manteau en fourrure de vison. Taille 44.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #731

    Lot bestaande uit twee borden van blauw en wit porselein, het ene versierd met een bloeiende struik en bamboe, het andere met bloementuilen. Beide met een barst in het plat. Verder een grote, hielloze blauw en witte schotel met een landschapsdecor, zwaar beschadigd. Alles China, tijdperk Qinglong.

    Lot comprenant deux assiettes en porcelaine bleue et blanche, l’une décorée d’arbustes fleuries et de bambou, l’autre aux bouquets de fleurs. Les deux avec cheveu dans le creux. Ainsi qu’un plat en porcelaine bleue et blanche sans talon, très abîmé. Les trois Chine, époque Qinglong.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #395

    Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.

    Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #126

    Een eikenhouten kast met twee gemoulureerde paneeldeuren. Begin XIXde eeuw.

    Armoire à deux portes moulurées en chêne. début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 230 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #749

    “Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.

    “Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #15

    Een gesculpteerde ivoren hanger.

    Pendentif en ivoire sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #91

    Een paar boekensteunen van celadonkleurig aardewerk in de vorm van bizons. Periode art deco.

    Paire de serre-livres en faïence céladon en forme de bisons. Période art déco.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Een lot oude speelkaarten, waaronder proefdrukken.

    Lot de cartes à jeux dont des essais.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #563

    Een Chinese pot van blauw en wit porselein. Deksel ontbreekt. XIXe eeuw.

    Pot chinois en porcelaine bleue et blanche. Couvercle manque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 55 / 65
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More