#137“Madonna met Kind”. Een klein handgeschilderd icoon op porselein in een verzilverd metalen lijstje. Met origineel etui.
“Vierge à l’Enfant”. Icône de voyage peint à la main sur porcelaine. Dans son cadre en argent. Etui d’origine de Louis Frescari, Roma. Fermoir argent. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120
#568Twee vaasjes van cloisonné op rood koper. Japans werk. Meijiperiode.
Deux petits vases en cloisonné sur cuivre rouge. Travail japonais période Meiji.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260 / 300 -
#758Een bronzen siercoupe op drie poten en een groen marmeren sokkel.
#281Een houten wandelstok met ivoren inlegwerk en handvat.
#239“Stilleven met klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux coquelicots”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#334Een oude Duitse sabel. Solingen. Zonder schede.
#418François Nicolas Martinet“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIde eeuw.
“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Quatre cadres aux gravures peintes à la main représentant des oiseaux. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 25,5 x 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#434“Draak”. Een kalligrafische tekening op rijstpapier.
“Dragon”. Dessin calligraphique sur papier de riz.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 15 / 20