Similar lots by type
-
#137“Madonna met Kind”. Een klein handgeschilderd icoon op porselein in een verzilverd metalen lijstje. Met origineel etui.
“Vierge à l’Enfant”. Icône de voyage peint à la main sur porcelaine. Dans son cadre en argent. Etui d’origine de Louis Frescari, Roma. Fermoir argent. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#239“Stilleven met klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux coquelicots”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#409Gerard Verlinden“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.
Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.No longer availableDim. b: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#727Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#722Een topografische kaart van de stad Antwerpen uit 1581. Kopergravure.
Carte topographique de la ville d’Anvers de 1581. Gravure sur cuivre.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Jehan FrisonPeriod: 1882 - 1961“Moeder met kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 160 / 200 -
#706Oosterse kelim met geometrisch veelhoekenmotief.
Kélim d’Orient au décor géométrique de polygones.No longer availableDim. 268 x 190 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. In lederen band. Mooie verluchte tekst met enkele gravures.
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. Reliure cuir. Texte joliment rehaussé et quelques gravures.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#145Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct en robijntjes ± 0,12 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et de ± 0,12 ct de rubis.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 250 / 350 -
#332“Les Chef d’Oeuvre de la Peinture Italienne”. Paul Mantz met 2 chromolithografieën van F. Kellerhoven. Ed. Firmin Didot. Parijs, 1870.
“Les Chef d’Oeuvre de la Peinture Italienne”. Paul Mantz contenant 2 chromolithographies par F. Kellerhoven. Ed. Firmin Didot. Paris, 1870.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#467Een bovenkaak van een zaagvis op houten sokkel.
Scie d’un poisson scie. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 110 / 130 -
#601Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700 / 800

