Similar lots by type
-
#137“Madonna met Kind”. Een klein handgeschilderd icoon op porselein in een verzilverd metalen lijstje. Met origineel etui.
“Vierge à l’Enfant”. Icône de voyage peint à la main sur porcelaine. Dans son cadre en argent. Etui d’origine de Louis Frescari, Roma. Fermoir argent. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#350Dupont ParisEen aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#257Val St. LambertEen kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal aux côtes torses coloré rose dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#406De CoeneEen tweedeurskastje van gefineerd hout in Art decostijl.
Meuble à deux portes en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 30 / 50 -
#55Een zilveren armband.
Bracelet en argent.No longer availableDim. 53,24 gEstimate: € 30 / 50 -
#250Een 18 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,00 ct.
Broche en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#22Hallmeubeltje van ingelegd eikenhout met bovenaan een deurtje en onderaan drie laden. Art nouveauperiode, omstreeks 1900.
Meuble de vestibule en chêne incrusté. Le dessus ouvrant à une petite porte, le bas à trois tiroirs. Période art nouveau, vers 1900.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 200 / 240 -
#111Een karaf en twee glazen van blauw geslepen kristal. We voegen er een rood derde exemplaar aan toe.
Carafe et deux verres en cristal bleu taillé. Nous ajoutons un troisième exemplaire rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#230Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 400 / 500 -
#263Een miniatuur koffertje van zwartgelakt hout met bronsbeslag en op het deksel een ivoren plaquette met een afbeelding van een gekroond hoofd. Met sleutel. XIXde eeuw.
Petit coffre tirelire en bois laqué noir. Montures en bronze, sur le couvercle une pastille en ivoire représentant une tête couronnée. Avec clé. XIXe siècle.No longer availableDim. L 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.
Lot de sept flacons à parfum dont quelques contenant du parfum. E.a. Zaïm Charels Faÿ, “Samsara” Guerlain etc. Nous ajoutons une boîte à pilules.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#101Dominique Van den BosscheEen damesbuste van terracottakleurig gepatineerd aardewerk. Gesigneerd.
Buste de dame en faïence à patine de couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. H 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#110Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,09 gEstimate: € 600 / 800

