Similar lots by type
-
#137
“Madonna met Kind”. Een klein handgeschilderd icoon op porselein in een verzilverd metalen lijstje. Met origineel etui.
“Vierge à l’Enfant”. Icône de voyage peint à la main sur porcelaine. Dans son cadre en argent. Etui d’origine de Louis Frescari, Roma. Fermoir argent. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#562Jan Leenknegt
“Tentoonstelling”. Ets. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat 9/25 en 1971.
“Exposition”. Eau-forte. Signée, numérotée 9/25 et datée 1971 hors planche.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#14
Een Victoriaanse zeemanskoffer van beschilderd dennenhout.
Coffre de marin victorien en sapin peint.No longer availableDim. b: 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#650
“Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.
“Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#68Lalique
Een hartvormig doosje van roodkleurig gesatineerd glas in art nouveau-stijl. Gemerkt.
Boîte couverte en verre rouge satiné de style Art Nouveau. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#510
Een lange bontmantel van nerts. Maat 44.
Long manteau en fourrure de vison. Taille 44.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#311
Een gevarieerd lot verzilverde bestekken, o.a. gemerkt Christofle en Wiskemann. Allen in etui.
Lot varié comprenant des couverts argentés dont Christofle et Wiskemann. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#203Henri De Braekeleer
“Oude dame op trap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieille dame sur un escalier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250 / 350 -
#149Val St-Lambert e.a.
Een lot van 10 stuks geslepen kristal met asbak, drageoir, diverse vazen, een tafelbel enz. Overwegend gemerkt. Een aantal schilfers en beschadigingen.
Lot de 10 pièces en cristal taillé dont un cendrier, un drageoir, des vases divers, une sonnette etc. La plupart avec marque. Quelques éclats et dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#51
Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze coupe en een coupe, een vaas en een asbak rood gekleurd in de massa. De laatste gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal taillé comprenant une coupe incolore et une coupe, un vase et un cendrier colorés rouge dans la masse. Le dernier avec la griffe de Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#80
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. twee saffiertjes en een robijncabochon.
Bague en or jaune 14 ct sertie de diamant de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct, de deux petits saphirs et d’un cabochon de rubis.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 250 / 350 -
#623
Een lot geel koper, bestaande uit twee fotokaders, tijdperk Napoleon III, drie inktstelletjes met toebehoren en twee dekseldoosjes.
Lot de cuivres jaunes comprenant deux cadres à photographies d’époque Napoléon III, trois encriers et attributs et deux boîtes couvertes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#79
“Bloemenmeisje”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd.
“Fille fleurs”. Statuette en terre cuite. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 40 / 50