Similar lots by type
-
#732
“Futuristische compositie”. Aquarel op zwart papier. Zonder signatuur.
“Composition futuriste”. Aquarelle sur papier noir. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40/60 -
#499
“Moederschap”. Een lithografie. Artiestenproef. Naar Pablo Picasso.
“Maternité”. Lithographie. Epreuve d’artiste. D’après Pablo Picasso.No longer availableDim. 50 x 39,5 cmEstimate: € 200/240 -
#34M. Wimmer
“Friedrich Bahnhof Berlijn”. Aquarel. Gesigneerd.
“Friedrich Bahnhof Berlin”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#292Alfons Van Beurden
“Schepen”. Houtskool en aquarel op papier. Draagt een handtekening: Van Beurden
“Bateaux”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Van Beurden.No longer availableDim. 32 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#409Théophile Nicolet
“Landschap met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#22George Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966
“Bij de schoenmaakster”. Een ingekleurde inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Chez la cordonnière”. Dessin à l’encre coloré sur papier. Signé.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#374Anto Carte
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Een kleurenlitho. gesigneerd binnen de plaat.
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Litho en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 20/30 -
#694Henri Waumans
“Jezuspoort te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Jezuspoort à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#484S. Bervoets
“Naakten aan het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nus au bord de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50/80 -
#449Frans Masereel
“Personages bij een boom”. Een inkttekening. Gemonogrammeerd.
“Personnages devant un arbre. Dessin à l’encre. Monogrammé.No longer availableDim. 6 x 9 cmEstimate: € 30/50 -
#134Edgard Farasyn
Koeien in de wei. Gemengde techniek op papier.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#332Louis Clesse
“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30/40 -
#472
“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/40 -
#469Alfred Ost
“Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Cheval de trait”. Encre et aquarelle sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 200/240 -
#154Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Bloemenvaas”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Vase aux fleurs”. Fusain et aquarelle sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 56 x 35 cmEstimate: € 200/300 -
#209Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Kapelletje”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Petite chapelle”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#689Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Katje”. Een potloodtekening met een gedichtje. Gesigneerd en gedateerd Kerstmis, 1946.
“Petit chat”. Dessin au crayon avec poème. Signé et daté Noël 1946.No longer availableDim. 9,5 x 8,5 cmEstimate: € 80/120 -
#534Lambert Laureys
“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 60/80 -
#142Lode De Maeyer
“Stilleven met bloemen”. Gesigneerd Lod.
“Nature morte aux fleurs”. Signée Lod.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#144
“Na de jacht”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
“Après la chasse”. Pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 42 x 53 cmEstimate: € 60/100 -
#29
“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120/180 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven met fruit”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#654
“Portret”. Een schets op papier. In XVIIe eeuws gesculpteerd kader.
“Portrait”. Croquis sur papier. Dans un cadre sculpté du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 25 (met kader)Estimate: € 200/300 -
#162
“Bomen”. Een pasteltekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
“Arbres”. Pastel. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33x 29 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#622
Een bas-reliëf als voormalig deel van een lambrisering met een voortstelling van twee engeltjes. XVIIIe eeuw in XIXe eeuwse kader.
Relief faisant partie d’un labris représentant deux angelots. XVIIIe siècle. Cadre du XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 200/240 -
#710
Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 60/100 -
#221Ernest Patris
Twee jongensbustes van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkels. Gesigneerd.
Deux bustes de garçon en bronze à patine argentée sur socles en pierre. Signés.No longer availableDim. h: 27 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#763
Een lot van drie antieke Indische bellen van messing
Lot de trois sonnettes indiennes en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#78
Een tuinvaas van groen gepatineerd gietijzer. Onderdelen los.
Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#234Léon MechelaerePeriod: 1880 - 1964
“Zicht op Brugge” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een centrale saffier van ± 1,10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et un saphir central de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1100/1300 -
#50
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,84 gEstimate: € 120/160 -
#26
Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble d’appoint en chêne à un tiroir.No longer availableDim. 43 x 65 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#505
Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.
Commode de style Louis XVI ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 200/300 -
#275
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.
No longer availableEstimate: € 600/400 -
#7Capodimonte
Een spiegeltje van meerkleurig porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.
Petit miroir en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief. Marque au verso.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 20/25