“Staand naakt”, een tekening, sanguin op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.
Frans Luyckx

“Staand naakt”, een tekening, sanguine op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.

"Standing nude", a drawing, sanguine on paper, signed Fr. Luyckx.
Dim. 32 x 24 cm
SKU: 2904250309.
Categories: Tekening, XXe eeuw.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #309
Estimate: € 60 / 80

Other lots by Luyckx

  • #574
    Frans Luyckx

    “Cactus bij glasraam”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Cactus by stained glass window", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572
    Frans Luyckx

    “Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Fr. Luyckx. Gedateerd 1951.

    "City view", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed Fr. Luyckx. Dated 1951.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #552
    Frans Luyckx

    “Parkzicht”, waterverf op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Park view," watercolor on paper, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 21 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #439
    Frans Luyckx

    “Naakt met kalkoenen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Nude with Turkeys", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #290

    Een ovale massief eikenhouten gateleg tafel.

    An oval solid oak gateleg table.
    Dim. 74 x 140 x 96 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #335

    Kunstobject door Francois Blommaerts. Getuft tapijt op halfronde marmeren basis.

    Art object by Francois Blommaerts. Tufted carpet on a semi-circular marble base.
    Dim. B 157, H 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #587

    Een massief eikenhouten cafétafel.

    A solid oak bistro table.
    Dim. 73 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #289
    Spirou Hebdomadaire

    A lot of 50 vintage Spirou magazines, French-language series, mid-1955. Weekly publications, 18th year.
    Estimate: € 50 / 75
  • #280

    Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.

    An old solid oak coffee table with 2 drawers.
    Dim. 47 x 121 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #300

    Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.

    A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.
    Dim. 54 x 84 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #365
    Kinkeldey Leuchten

    Een midcentury modern kroonluchter in verchroomd metaal en kristal met 2 bijbehorende wandlampen en reserve kristallen lamellen.

    A midcentury modern chandelier in chrome-plated metal and crystal with 2 matching wall lamps and spare crystal prisms.
    Dim. h 105 x Ø 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #299

    Een antieke eiken cafétafel met één lade. Schade van de kat aan één poot.

    An antique oak pub table with one drawer. Damage from the cat on one leg.
    Dim. 69 x 115 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #465

    Een lot van 3 oosterse gesculpteerd houten bijzettafeltjes.

    A lot of 3 Eastern carved wooden side tables.
    Dim. h 45 x Ø 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24

    Een gesculpteerd massief eikenhouten muurconsole.

    A carved solid oak wall console.
    Dim. 80 x 59 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #19
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #535

    Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.

    Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.
    Dim. H 74, B 147, D 95 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #476

    Een massief notenhouten secretaire (sleutels ontbreken).

    A solid walnut secretaire (keys missing).
    Dim. 144 x 98 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #345

    Art Deco bijzettafeltje met 1 lade. Robuust design met metalen sporten aan de zijkant.

    Art Deco side table with 1 drawer. Sturdy design with metal rungs on the sides.
    Dim. H 75, B 70, D 40.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #505

    Hoekvitrinekast met messingen ornamenten en beschilderd paneel, in Louis-Philippe stijl.

    Corner display cabinet with brass ornaments and painted panel, in the Louis-Philippe style.
    Dim. H 144, B 65, D 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22

    Een massief houten gesculpteerde salontafel met vlechtwerk en glazen blad.

    A solid wood carved coffee table with wickerwork and glass top.
    Dim. 57 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #576

    Een oude massief eikenhouten salontafel.

    An old solid oak coffee table.
    Dim. 46 x 147 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #563

    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #284
    Henri van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    ‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.
    Dim. 38/31.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #135

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een briljanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18kt yellow gold ring set with diamonds and sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #112
    Hilaire Bals

    “Kippen aan het schuurtje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bals.

    "Chickens by the shed", a painting, oil on panel, signed H. Bals.
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #577

    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #220

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met vier Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht 2 ct. een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with four Colombian emeralds with a total weight of 2 ct and diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 6,82 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #360

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 0,30 ct. en twee briljantjes.

    An 18 kt yellow gold ring set with a Colombian emerald of approximately 0.30 ct. and two brilliant-cut diamonds.
    Dim. 1,76 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #163
    Louis Ernest Barrias

    Bronzen beeld van een jonge vrouw. Donkerbruin patina. Gesigneerd L. Barrias en met de naam van de gieterij: Susse Frères Ed.

    Bronze statue of a young woman. Dark brown patina. Signed L. Barrias and with the foundry mark: Susse Frères Ed.
    Dim. H. 57,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #69

    Een beeld van een neushoorn van verdiet, gemerkt Kingstone Ronyanga. Op wit marmeren sokkel.

    A sculpture of a sorrowful rhinoceros, marked Kingstone Ronyanga. Mounted on white marble base.
    Dim. 44 x 95 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #519

    Drie oude brandweerhelmen.

    lot of three antique fire helmets.
    Dim. hoogte 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Skeletklok in gotische stijl onder glazen stolp.

    Skeleton clock in Gothic style under glass dome.
    Dim. H 50, B 33 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #324
    Julien severin

    ‘Boerenerf’. Ingekleurde ets getekend J. Severin. Druk nr. 1 op een oplage van 100 stuks.

    ‘Farmyard’. Colored etching signed J. Severin. Print number 1 out of an edition of 100 pieces.
    Dim. 23/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal met geribd motief, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Vase of cut crystal with ribbed motif, partially green colored in the mass. Marked and labeled at the bottom.
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00