Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Staand naakt”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/350.
Roger Hebbelinck

“Staand naakt”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/350.

“Nu debout”. Lithographie. Signée et numérotée 38/350.
Dim. 42,5 x 32,5 cm
SKU: 2710150194.
Category: Grafiek.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #194
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Hebbelinck

  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Roger Hebbelinck

    “Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.

    “Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More