‘Staand naakt met paarse hoed’, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout. Genummerde Epreuve d’Artiste, XII/XIX.
Jef Van Tuerenhout

‘Standing Nude with Purple Hat’, a color lithograph, signed by Jef Van Tuerenhout. Numbered Artist's Proof, XII/XIX.
Dim. 75/50 cm
SKU: 3009250152.
Categories: Grafiek, Papier, XXe eeuw.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #152
Estimate: € 300 / 500

Other lots by Van Tuerenhout

  • #142
    Jef Van Tuerenhout

    ‘Staand naakt met gele hoed’, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout. Genummerde Epreuve d’Artiste, IX/XIX.

    "Standing nude with yellow hat", a color lithograph, signed by Jef Van Tuerenhout. Numbered Artist's Proof, IX/XIX.
    Dim. 75/50 cm
    Estimate: € 300 / 500

  • #619

    Een ‘nest of tables’, 3-delig, messing en glas, halfrond.

    A 'nest of tables', 3-piece set, brass and glass, semi-circular.
    Dim. 62 x 55 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #625

    Een Chinees zijden Hereke tapijt met een floraal decor.

    A Chinese silk Herike carpet with floral decoration.
    Dim. 76 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #644

    Een set kristallen art deco glazen op voet, 4 formaten. 37 stuks.

    A set of crystal Art Deco glasses on a stem, in 4 sizes. 37 pieces.
    Dim. H 11.5, Ø 7.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #155
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #624

    Dim. 155 x 113 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #634
    Ros

    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #474

    Dim. 245 x 339 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #638

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #626

    Een kristallen Marie-Thérèse luchter met 8 armen, 12 lichtpunten.

    A crystal Marie-Thérèse chandelier with 8 arms, 12 light points.
    Dim. h 55 x Ø 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #632

    Een koperen lantaarn met vele hoofden in profiel gedecoreerd.

    A copper lantern decorated with multiple profile heads.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473

    Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.

    A hand-knotted wool Bidjar carpet.
    Dim. 155/245 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #649
    Gien

    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #268

    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #530

    Dim. 44,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #633

    Dim. h 52 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #631

    A hall lantern in Napoleon II style, decorated with garlands and Minerva heads.
    Dim. h 42 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #640
    Limoges Lagarge

    Estimate: € 150 / 250
  • #641
    American Flyer

    Dim. l 27 cm (wagon)
    Estimate: € 100 / 120
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #330

    Twee Afrikaanse maskers, het kleine masker met koper gedecoreerd, Salampasu, Congo en een groter masker met witte accenten.

    Two African masks, the small mask decorated with copper, Salampasu, Congo and a larger mask with white accents.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #2

    Een houten hangbord in reliëf, met twee ruiters en het opschrift; DEAUVILLE.

    A wooden hanging plaque in relief, depicting two riders and the inscription; DEAUVILLE.
    Dim. 53/69 cm
    Estimate: € 20 / 35
  • #37

    “Reiger”, een messingen beeld, Hollywood Regencystijl, op marmeren voetje.

    "Heron", a brass sculpture, Hollywood Regency style, on a marble base.
    Dim. h 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251

    Een beschilderd porseleinen schoteltje op een messingen voet. Empire stijl.

    A painted porcelain saucer on a brass stand. Empire style.
    Dim. Hoogte 22, Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #273
    Este

    Een Italiaans porseleinen cache-pot naar een ontwerp van Piero Fornasetti, gemerkt Este.

    An Italian porcelain cache-pot designed by Piero Fornasetti, marked Este.
    Dim. h 20.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #288
    Pieter Porters

    Een set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.

    Dim. Hoogte 24 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een Chippendalestijl bureau van gefineerd wortelhout en notenhout. Gerestaureerd door Chris Kerremans in 2016.

    A Chippendale style desk. Restored by Chris Kerremans in 2016.
    Dim. 80 x 173 x 88 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #519
    Poucette
    Period: 1935 - 2006

    “Black beauty”, een schilderij, olieverf op papier, gesigneerd en gedateerd 1955.

    "Black beauty", a painting, oil on paper, signed and dated 1955.
    Dim. 20 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    A large cast iron garden vase.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #27
    Pieter Porters

    Een paar aardewerken tuinvaasjes met een ‘old paint’ patina. Toegevoegd een bolvormige kruik. Uit de collectie; House Of Porters.

    A pair of earthenware garden vases with an 'old paint' patina. Included; a spherical jug. From the collection; House Of Porters.
    Dim. Hoogte 18 & 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #444

    ‘Composizione N°77’, olieverf op doek. Getekend; Niko. Op de rug; Kessanlis Niko, composizione, N°77.

    'Composition No. 77', oil on canvas. Signed; Niko. On the back; Kessanlis Niko, composition, No. 77.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #169
    Edmondo (Eddy) Passauro
    Period: 1893-1969

    “Mevrouw Verellen, Damesportret”. Houtskool, pastel en aquarel. Gesigneerd en gedateerd Anvers 1937.

    "Mrs. Verellen, Portrait of a Lady." Charcoal, pastel, and watercolor. Signed and dated Antwerp 1937.
    Dim. 62 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 400

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00