Other lots by Ergo
#469Drie handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#298“Dictionnaire de l’Académie Française”, par M. Louis Barré, 1839.
#548Een monochroom beschilderd Afrikaans gewaad, mogelijk voor ceremoniële doeleinden.
A monochrome painted African garment, possibly for ceremonial purposes.No longer availableDim. 126 x 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,10 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.10 ct.No longer availableDim. 5,53 gEstimate: € 750 / 900 -
#48Een zilveren sigarettendoosje. Gemerkt 835. Met een brutogewicht van 100 gram.
A silver cigarette case. Marked 835. With a gross weight of 100 grams.No longer availableDim. 8/10 cmEstimate: € 75 / 100 -
#580Raymond Weil GeneveEen 18 kt electroplated dameshorloge met lederen polsband. Met certificaat en originele doos.
#450Een 18 kt witgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en saffierbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale syntetische saffier.
An 18 kt white gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct. and a central synthetic sapphire.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 450 / 550 -
#551‘Mickey Mouse & Pluto’, drie potloodhouders, een boekensteun en een beeldje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Gemerkt C C Perpignan en W. D. P. Jaren 60. Het beeldje van Mickey Mouse heeft een beetje schilferschade.
‘Mickey Mouse & Pluto’, three pencil holders, a bookend, and a multicolored glazed ceramic figurine. Marked C C Perpignan and W. D. P. 1960s. The Mickey Mouse figurine has some flake damage.No longer availableDim. Hoogte 11-19 cmEstimate: € 75 / 100 -
#415Een handgeknoopt Oosters tapijt, wol.
#37LladroEen porseleinen groepje met twee roddelende vrouwen en drie kleine beeldjes van engeltjes in diverse houdingen. Gemerkt onderaan.
#165Een banjo en een klarinet.
A banjo and a clarinet.No longer availableEstimate: € 100 / 120