Staande klok met gemarqueteerd front. Geëmailleerde wijzerplaat met wijzers in de vorm van een slang.

Standing clock with marquetry front. Enameled dial with hands in the shape of a snake.
Dim. H 226, B 44, D 28 cm
SKU: 3009250216.
Categories: Hout, Klok.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #216
Estimate: € 80 / 120

  • #250

    Een zilveren art-nouveau zakhorloge met Duitse keuren.

    A silver art nouveau pocket watch with German hallmarks.
    Dim. Ø 4.5 cm, 800‰
    Estimate: € 60 / 80
  • #176

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #156

    Een tweedelige vitrine in Hollandse stijl met onderaan zes laden en twee beglaasde deuren bovenaan.

    A two-part display cabinet in Dutch style with six drawers at the bottom and two glazed doors at the top.
    Dim. 216 x 200 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #590
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf Genève, veritable montre Chemin de Fer, in beschermdoos, gedateerd 16-02-1910.

    A pocket watch, Roskopf Genève, genuine Railway watch, in protective case, dated 16-02-1910.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #75

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast met 2 deuren. Lodewijk XV-stijl

    A 19th-century solid oak display cabinet, 2 doors.
    Dim. H 193, B 140, D 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #392

    Een Amsterdamse staande klok, 20ste eeuwse uitvoering.

    An Amsterdam standing clock, 20th century design.
    Dim. 220 x 58 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #609

    Een set oude houten roeispanen.

    A set of old wooden oars.
    Dim. 175 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #375

    Antieke Engelse commode met twee kleine en drie grote laden.

    Antique English chest of drawers with two small and three large drawers.
    Dim. H 95, B 91, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    “Lanterna magica”, een 19e eeuwse projector, A.H. Baird, scientific instrument maker, Edinburgh?

    "Lantern magica", a 19th-century projector, A.H. Baird, scientific instrument maker, Edinburgh.
    Dim. 38 x 58 x 31 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #409

    Een grenenhouten design bank, Elsa Stackelberg voor Fri Form, Sweden.

    A pine wood design sofa, Elsa Stackelberg for Fri Form, Sweden.
    Dim. 40 x 135 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #630

    Een antieke Franse wandconsole met groen marmeren blad. Het onderstel is van ecru beschilderd hout met een mooie ouderdomspatina.

    An antique French wall console with a green marble top. The base is made of ecru painted wood with a beautiful aged patina.
    Dim. H 83, B 124, D 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #270
    Jaeger Swiss Made

    Een goudkleurig messingen wekkertje. Gemerkt. Af te stellen.

    A gold-colored brass alarm clock. Marked. Adjustable.
    Dim. Hoogte 10, Ø 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #230
    Playboy Quartz

    Een vintage stainless steel horloge. Gemerkt en genummerd: 835-401 1.

    A vintage stainless steel watch. Marked and numbered: 835-401 1.
    Dim. 4 x 3 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #580
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf antimagnetique, in beschermdoos, gedateerd op briefje 30-05-1932.

    A pocket watch, Roskopf antimagnetic, in protective case, dated on note 30-05-1932.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #468

    Een mahoniehouten schildersezel.

    A mahogany painting easel.
    Dim. Hoogte 195 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #240
    Irisa

    Een zilveren art-deco zakhorloge met Duitse keuren.

    A silver art-deco pocket watch with German hallmarks.
    Dim. Ø 5 cm, 800‰
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Twee Afrikaanse maskers, het kleine masker met koper gedecoreerd, Salampasu, Congo en een groter masker met witte accenten.

    Two African masks, the small mask decorated with copper, Salampasu, Congo and a larger mask with white accents.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #320

    Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

    A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478

    Een mahoniehouten schildersezel in Empire stijl.

    A mahogany painting easel in Empire style.
    Dim. Hoogte 149 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #600

    Een lot van 2 zakhorloges bestaande uit een Fero Feldmann 17 jewels, werkend, en een goudkleurige Orinoco Chronometre, niet werkend. Toegevoegd 5 horlogekettingen.

    A lot of 2 pocket watches consisting of a Fero Feldmann 17 jewels, working, and a gold-colored Orinoco Chronometre, not working. Includes 5 watch chains.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #310

    Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

    A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #129

    ‘Interieur met bisschop en kat’, olieverf op doek. In de stijl van Marais-Milton. Getekend; Chawnan.

    'Interior with bishop and cat', oil on canvas. In the style of Marais-Milton. Signed; Chawnan.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #568

    Een kristallen coupe met verzilverd metalen rand.

    A crystal coupe with a silver-plated metal rim.
    Dim. h 14 x Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #490

    Een Jacob Zeich polshorloge model ‘Athena’, met kalender en dagaanduiding. In nieuwstaat, met originele verpakking.

    A Jacob Zeich wristwatch model 'Athena', with calendar and day indication. In new condition, with original packaging.
    Dim. Ø 42 mm
    Estimate: € 50 / 80
  • #461
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #380

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,25 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a brilliant-cut diamond of approximately 0.25 ct.
    Dim. 3,37 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #603

    Een vintage salontafel met tegelblad op een verchroomd metalen onderstel. Met een decor van drie oranje sterren op een grijze achtergrond.

    A vintage coffee table with a tiled top on a chrome metal base. Featuring a decor of three orange stars on a gray background.
    Dim. H 39, B 121, D 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #195

    Een set van twee schelpen gemonteerd op gedraaide houten voetjes.

    A set of two shells mounted on turned wooden feet.
    Dim. Hoogte 21 & 30 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #76

    Een vitrinekast van kersenhout, één deur, met verlichting.

    A cherry wood display cabinet, with one door and lighting.
    Dim. 171 x 74 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #467

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 223/147 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #303
    Jean Marais

    Een zwart geglazuurd aardewerken kommetje in de vorm van een vis, gesigneerd Jean Marais.

    A black glazed earthenware bowl in the shape of a fish, signed by Jean Marais.
    Dim. h 14.5 x l 20.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #61

    Een verguld bronzen klok in barokke stijl. Achteraan gemerkt Collection d’Art.

    A gilded bronze clock in baroque style. Marked on the back; collection d’art.
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Een abstracte compositie. Genummerd 3/20. Een aquatint, gesigneerd en gedateerd 96.

    An abstract composition. Numbered 3/20. An aquatint, signed and dated 96.
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 80

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00