Staande klok met gemarqueteerd front. Geëmailleerde wijzerplaat met wijzers in de vorm van een slang.

Standing clock with marquetry front. Enameled dial with hands in the shape of a snake.
Dim. H 226, B 44, D 28 cm
SKU: 3009250216.
Categories: Hout, Klok.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #216
Estimate: € 80 / 120

  • #230
    Playboy Quartz

    Een vintage stainless steel horloge. Gemerkt en genummerd: 835-401 1.

    A vintage stainless steel watch. Marked and numbered: 835-401 1.
    Dim. 4 x 3 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #176

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #320

    Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

    A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478

    Een mahoniehouten schildersezel in Empire stijl.

    A mahogany painting easel in Empire style.
    Dim. Hoogte 149 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #375

    Antieke Engelse commode met twee kleine en drie grote laden.

    Antique English chest of drawers with two small and three large drawers.
    Dim. H 95, B 91, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600

    Een lot van 2 zakhorloges bestaande uit een Fero Feldmann 17 jewels, werkend, en een goudkleurige Orinoco Chronometre, niet werkend. Toegevoegd 5 horlogekettingen.

    A lot of 2 pocket watches consisting of a Fero Feldmann 17 jewels, working, and a gold-colored Orinoco Chronometre, not working. Includes 5 watch chains.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #392

    Een Amsterdamse staande klok, 20ste eeuwse uitvoering.

    An Amsterdam standing clock, 20th century design.
    Dim. 220 x 58 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #630

    Dim. H 83, B 124, D 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #310

    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #580
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf antimagnetique, in beschermdoos, gedateerd op briefje 30-05-1932.

    A pocket watch, Roskopf antimagnetic, in protective case, dated on note 30-05-1932.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #609

    Een set oude houten roeispanen.

    A set of old wooden oars.
    Dim. 175 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #270
    Jaeger Swiss Made

    Een goudkleurig messingen wekkertje. Gemerkt. Af te stellen.

    A gold-colored brass alarm clock. Marked. Adjustable.
    Dim. Hoogte 10, Ø 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #250

    Een zilveren art-nouveau zakhorloge met Duitse keuren.

    A silver art nouveau pocket watch with German hallmarks.
    Dim. Ø 4.5 cm, 800‰
    Estimate: € 60 / 80
  • #240
    Irisa

    Een zilveren art-deco zakhorloge met Duitse keuren.

    A silver art-deco pocket watch with German hallmarks.
    Dim. Ø 5 cm, 800‰
    Estimate: € 80 / 120
  • #590
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf Genève, veritable montre Chemin de Fer, in beschermdoos, gedateerd 16-02-1910.

    A pocket watch, Roskopf Genève, genuine Railway watch, in protective case, dated 16-02-1910.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #75

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast met 2 deuren. Lodewijk XV-stijl

    A 19th-century solid oak display cabinet, 2 doors.
    Dim. H 193, B 140, D 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #468

    Een mahoniehouten schildersezel.

    A mahogany painting easel.
    Dim. Hoogte 195 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #330

    Twee Afrikaanse maskers, het kleine masker met koper gedecoreerd, Salampasu, Congo en een groter masker met witte accenten.

    Two African masks, the small mask decorated with copper, Salampasu, Congo and a larger mask with white accents.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #157

    “Lanterna magica”, een 19e eeuwse projector, A.H. Baird, scientific instrument maker, Edinburgh?

    "Lantern magica", a 19th-century projector, A.H. Baird, scientific instrument maker, Edinburgh.
    Dim. 38 x 58 x 31 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #409

    Een grenenhouten design bank, Elsa Stackelberg voor Fri Form, Sweden.

    A pine wood design sofa, Elsa Stackelberg for Fri Form, Sweden.
    Dim. 40 x 135 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #156

    Een tweedelige vitrine in Hollandse stijl met onderaan zes laden en twee beglaasde deuren bovenaan.

    A two-part display cabinet in Dutch style with six drawers at the bottom and two glazed doors at the top.
    Dim. 216 x 200 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #32

    ‘Pulling Up To Un-Skid’, een 19e eeuwse kleurenlithografie door Henderson & Harris.

    'Pulling Up To Un-Skid', a 19th-century color lithograph by Henderson & Harris.
    Dim. 54/78 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #376

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #45
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos geslepen kristallen vaas, met adelaar en markering ‘N’. Onderaan gemerkt.

    A colorless cut crystal vase, with an eagle and marking 'N'. Marked at the bottom.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187
    Unterweissbach

    “Musicerende jonge dames.” Porseleinen groepje in goede staat. Onderaan gemerkt.

    "Young ladies making music." Porcelain group in good condition. Marked at the bottom.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #570

    Dim. 110/120 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #128
    Unter Weiss Bach

    “Het schaakspel”, een porseleinen groep, gemerkt Unterweissbach, lichte schade aan het kleed en bladeren.

    "The chess game," a porcelain group, marked Unter Weiss Bach, damage to the carpet and leaves.
    Dim. 23 x 43 x 26 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #231
    Bo Bear
    Period: 1997

    ‘Boot Leg’, een gelimiteerde verzamelbeer ontworpen door Stacey Lee Terry voor Bo Baer Designs UK. Nr. 42 uit een oplage van 100 exemplaren.

    'Boot Leg', a limited edition collectible bear designed by Stacey Lee Terry for Bo Baer Designs UK. Number 42 out of an edition of 100 copies.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #226

    Een eikenhouten gateleg tafel.

    An oak gateleg table.
    Dim. H 72, B 135, D 146
    Estimate: € 100 / 150
  • #18
    Villeroy & Boch

    Een schouwgarnituur bestaande uit een dekselvaas en twee amfoorvormige vazen. Van blauw-wit geglazuurd aardewerk, gemerkt; Villeroy & Boch. Toegevoegd een vaas met gelijmde schade aan de kraag.

    A fireplace set consisting of a lidded vase and two amphora-shaped vases. Made of blue and white glazed earthenware, marked; Villeroy & Boch. Also included is a vase with glued damage to the collar.
    Dim. Hoogte 32-35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #429

    ‘Sculpteur avec sculpture et d’autres oeuvres’, een monochrome ets. Getekend met stempel buiten de plaat; Picasso.

    'Sculptor with sculpture and other works', a monochrome etching. Signed with stamp outside the plate; Picasso.
    Dim. 23/31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #283
    Val Saint-Lambert

    Een lampenvoet van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd. Getekend en draagt zelfklever. Schakelaar en stekker zijn manco.

    A lamp base made of VSL crystal. Pink colored in the mass. Signed and has a sticker. Switch and plug are missing.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00