#147Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Lentezicht met hoeve en koeien”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Verfschade.
#145Een oude koperen melkkit, gedeukt.
An old copper milk churn, dented. -
#101Een vintage Christian Dior bril, frame Germany, no 2076 30 55 - 19.
A vintage Christian Dior glasses, frame Germany, no 2076 30 55 - 19. -
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines. -
#144Een oude koperen melkkit, gedeukt.
#85Een paar boekensteunen met vogeltjes van zamac op een zwart marmeren voet.
A pair of bookends with bird figures in zamak on a black marble base. -
#174Een vintage keramisch bord, onderaan gemerkt 138A Marine Keramos.
A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom. -
#90Een lot oude strips bestaande uit 11 x Eric de Noorman en 7 x prins Valiant.
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals. -
#86Een lot van 7 landkaarten van omstreeks WOII.
A lot of 7 maps from around WWII.