Similar lots by type
-
#108
Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)
Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#26Serge
“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#205GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#86
“Een vissersboot”. Aquarel op papier.
"Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 14 cm x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#115Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209M. Verheyen
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#132
“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
"Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.No longer availableOnline onlyDim. 27 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#102
“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 cm x 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#32
Drie werken bestaande uit: Don Quichote, een djembéspeler en “De vlucht”. Gesigneerd rechts onderaan. Vochtschade.
Trois œuvres composées de : Don Quichote, un joueur de djembé et « L'Envol ». Signé en bas à droite. dommages causés par l'humidité.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cm, 47 x 30 cm en 20 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#197Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104
“Een ballerina”. Een afdruk van een aquarel op papier.
"Une ballerine". Une reproduction d'une aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 92 cm x 62 cmEstimate: € 30 / 35 -
#171
“Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127
“Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.
"Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#95Paul Van Gyseghem
“Leonardo, Leonardo...”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
"Léonard, Léonard...". Encre sur papier. Signé et daté '72.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 77 x 57 cmEstimate: € 50 / 70 -
#49J. Waelput
“Berglandschap met wandelaar en hond.” Gouache en grafiet op papier. Gesigneerd.
"Paysage de montagne avec randonneur et chien." Gouache et mine de plomb sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#243
Twee paar borden en twee verschillende borden van Chinees aardewerk en porcelein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 21 en 26 cm -
#126
“Personages”. Een schilderijtje op perkament. Gesigneerd. Ethiopië. In handbeschilderd kadertje met been.
"Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 14 cmEstimate: € 25 / 40 -
#54Schildkröt
“Action team geheim agent John Steel”. Een actiefiguur uit de jaren ‘70 met zes outfits (VN-soldaat, Canadese politieman, parachutist, skiër, indiaan & tropenuniform) en een Action Team tent.
L'agent secret de l'équipe d'action John Steel. Une figurine d’action des années 1970 avec six tenues (soldat de l'ONU, policier canadien, parachutiste, skieur, uniforme amérindien et tropical) et une tente Action Team.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#30
Vier verschillende juwelendoosjes, waarbij twee van metaal en één van hout en riet, getooid met een kikkertje op het deksel.
Quatre boîtes à bijoux différentes, dont deux en métal et une en bois et roseau, décorées d'une grenouille sur le couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5 & 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#379
“baadster”. Olieverf op board. Inde geest van Cassingeul.
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 63 cm -
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#37
“Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#80Emilio GrecoPeriod: 1913 - 1995
“Vrouwelijk naakt”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Nu féminin". Une gravure. Signée et datée 1973.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 67 cm x 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#229Märklin 295°
Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.
Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 100 / 120 -
#119
Vier Venetiaans glazen kandelaars met goudinclusies. Eén met barst in de basis en één met barst in de bovenrand.
Quatre bougeoirs en verre vénitien à inclusions d'or. Une avec une fissure dans la base et une avec une fissure dans le bord supérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134Toricelli
Een barometer - thermometer op houten muurplank.
Un baromètre - thermomètre sur étagère murale en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74
Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50