#195
Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
#49
“Zeeman met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marin à la pipe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 30/40 -
#71
#211Jehanne Dinjeart
#13
Een gebeeldhouwd houten hoofdje.
Une tête en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20/30 -
#271
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
#241Nestlé
“De wonderen der wereld”. Drie chromo-albums.
Les merveilles du monde . Trois albums chromo.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/50 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#50
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
#2Desrosier, Limoges
#186
Een Indische bronzen armband en een bel.
#70
Belle grande poupée en plastique vêtue de noir et de dentelle, avec des yeux qui tournent. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 88 cmEstimate: € 80/100