Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stadsgezicht”. Olieverf op doek.  Gesigneerd.
P. Plaeting

“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Vue de ville . Huile sur toile. Signée.
Dim. 23 x 33 cm
SKU: 0202210102.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #102
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Plaeting

  • #112
    P. Plaeting

    “Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de ville . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #568

    Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd. Lichte schade aan de basis.

    Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé. Léger dommage au socle.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #34
    E. Segers

    “Landschap met knotwilgen”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Paysage aux saules”. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 10 x 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #98
    Gianni Versace

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 87 x 87 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #174

    Een grote schoorsteenspiegel van verguld en deels witgepatineerd hout met bladermotieven in de omlijsting en de kroon versierd met een siervaas, geflankeerd door draken.

    Grand trumeau en bois doré partiellement patiné blanc avec motifs de feuilles et coiffé d’une vasque flanquée de dragons.
    No longer available
    Dim. 180 x 84 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #110

    Een 18 K witgouden hanger bezet met diamant van +- 1,40 ct.

    Un pendentif en or blanc 18 K serti de diamants de + - 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 5,08 g
    Estimate: € 2900 / 3200
  • #194

    Een verguld houten trumeau in Lodewijk XVI-stijl. De kuif versierd met vogels en bloemen.

    Trumeau en bois doré de style Louis XVI. Coiffe aux oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. 168 x 83 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #36
    Keramis

    Eironde vaas van crackleware aardewerk met een polychroom art nouveau bloemendecor. Onderaan gemerkt Model 1270, decor D.2762.

    Vase ovoïde en faïence craquelée à décor art nouveau de fleurs polychrome. Marque Modèle 1270, décor D.2762.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222

    Drie oude degens op een houten wandrekje met erachter een glas-in-loodraam.

    Trois sabres anciens sur râtelier mural décoré d’un vitrail.
    No longer available
    Dim. 146 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #452
    Utagawa Hiroshige

    “First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, uit de reeks Famous Sights of the Fifty three Stations”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd en met stempel. Omstreeks 1860.

    “First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, de la série Famous Sights of the Fifty three Stations”. Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée et estampillée. Vers 1860.
    No longer available
    Dim. 33 x 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    Richard Kayler
    Period: 1927 - 1997

    “Composities”. Waterverf en gouache op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘73 & 75.

    “Composition”. Aquarelle et gouache sur papier. Les deux signés et datés respectivement ‘73 et ‘75.
    No longer available
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #684

    “Schaapskudde”. Een XIXe eeuwse gravure naar Eugène Verboeckhoven.

    “Troupeau de moutons”. Gravure du XIXe siècle d’après Eugène Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #111

    “Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.

    Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More