Similar lots by type
-
#177Rik Tokkie“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#205Hendrik BreedveldPeriod: 1918 - 1999“Winters landschap met knotwilgen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “Breedveld”.
"Winter landscape with pollard willows". A painting, oil on panel, signed at the bottom "Breedveld".No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#175Rik BlommePeriod: 1933 - 2001“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#154A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#156Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#164“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#153F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#171L. Ellerman“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#145P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#157M. Catelein“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141Gust VerelstPeriod: 1901 -1978Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#147Dominique Manesse“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#167Godelieva Vleeschouwers“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#216“Kadezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
“Quay view”. Oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 98Estimate: € 50 / 80 -
#182Gelper“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#150Jan Van Gesins (?)“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#179Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'été". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#155Antoine De Smet“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#198E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#165“Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#180“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#144“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#183“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#74Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5Inn Decleer“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.
Elsa Courtois. Une gravure sur bois sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 24 cm x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80“Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.
« Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961“Stilleven met schenkkan, kom en appel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte au pichet, au bol et à la pomme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 50 cmEstimate: € 90 / 120 -
#212Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Boerderijlandschap”. Een ets op papier, gesigneerd.
"Farm Landscape". An etching on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 21,5cmEstimate: € 25 / 35 -
#94Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
Une icône éthiopienne, peinte à la main sur parchemin.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#124“Roodklooster”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
“Rouge-Cloître”. Lithographie. Signée et numerotée 5/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#40“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#127“Dorpszicht”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.
"Vue de village". Peinture d'affiche sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 55 cmEstimate: € 35 / 45 -
#166Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50

