Similar lots by type
-
#262Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960
“Scheldepromenade aan het Steenplein te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Promenade de l'Escaut à la Steenplein à Anvers. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#362Emiel
“Molens aan het kanaal.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 01-03.
Les moulins à vent sur le canal. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 01-03.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#434
“Paard”. Aquarel op papier. Draagt handtekening links onderaan.
“Cheval”. Aquarelle sur papier. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#79Tony Goosens
“Zuiderdokken 1941”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Zuiderdokken 1941. Un dessin sur papier. Signé et daté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#304Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Polderlandschap”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
Paysage des polders. Un dessin à la sanguine. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 35,5 cmEstimate: € 60/80 -
#272
“Landweg met bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Route de campagne avec arbres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 37,5 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#149Willem Van Aerden
“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Mère et enfant. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 109 x 62 cmEstimate: € 90/110 -
#474
“Ave Maria”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Servaes’.
“Ave Maria”. Technique mixte sur papier. Signé 'A. Servaes'.No longer availableDim. 53 x 29 cmEstimate: € 150/250 -
#279
“Vissersboten op het strand” Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘E.S.’ en gedateerd ‘32.
“Bateaux de pêche sur la plage” Aquarelle sur papier. Monogrammée 'E.S.' et datée '32.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50/80 -
#684Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/25.
Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50/70 -
#622
“Abstracte tekening”. Potlood op papier. Draagt handtekening.
Dessin abstrait. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#9Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
Twee zichten op het begijnhof van Lier en een zicht op de St. Andrieskerk te Antwerpen”. Drie kleurenetsen. Allen gesigneerd en genummerd op 350 exemplaren buiten de plaat.
Deux vues du béguinage de Lierre et une vue de la St. Andrieskerk à Anvers. Trois eaux-fortes en couleurs. Toutes signées et numérotées sur 350 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 44,5 x 34 & 24,5 x 19 cmEstimate: € 35/45 -
#259
“Het interdict’. Een pentekening op papier”. Toegeschreven aan Alfred Ost, maar zonder zichtbaar monogram.
L'Interdit. Un dessin à la plume sur papier. Attribué à Alfred Ost. Sans monogramme.No longer availableDim. 36,5 x 28,5 cmEstimate: € 60/100 -
#109Victor DolphynPeriod: 1909 - 1993
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1951.
Nu feminin. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1951.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#422
“Ossenspannen in het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Min Aung”.
Charettes à bœuf dans l'eau. Aquarelle sur papier. Signée Min Aung.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#652René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Aan de geitenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Devant la chèvrerie. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/250 -
#469
“Bloesems”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Meinert Volkers’ (1927 - 2000)
Vase fleuri. Aquarelle sur papier. Signé 'Meinert Volkers' (1927 - 2000)No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80/120 -
#632
“Twee figuren”. Een gewassen pentekening op papier. Draagt handtekening.
Deux figures. Un dessin en lavis sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#299
Een reeks van vier spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
Une série de quatre proverbes avec des illustrations de Frans Van Immerseel. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#193Val Saint Lambert
Een lot 13 champagneglazen, in goede staat.
Un lot de 13 coupes à champagne, en bon état.No longer availableEstimate: € 65/90 -
#572
“Figuren”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datering ‘66.
“Figures”. Huile sur panneau. Signée et datée '66.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#264Alex Galén
“Dames op een piertje met zwanen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Dames sur une jetée avec des cygnes. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#424
“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Mogul Court. Un dessin indien à la gouache sur soie.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#36
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40/60 -
#322
Twee gravures: Anne Cuypers, “Certain (sic) visages ont la force de traverser le mur des oublis” (19 x 22 cm). Aquatint. Gesigneerd en genummerd 11/50 buiten de plaat (ruitje stuk). L;uis Icart, “Shoppende dames” (14 x 18 cm), gravure, ed. P. Schneider, Paris.
Deux gravures : Anne Cuypers, Certain (sic) visages ont la force de traverser le mur des oublis (19 x 22 cm). Aquatinte. Signée et numérotée 11/50 hors planche ( L;uis Icart, « Mesdames commerçantes » (14 x 18 cm), gravure, éd. P. Schneider, Paris.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#625Goebel, Germany
“Meisje met hondje” & “Meisje op stoel”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Fille avec chien & Fille sur chaise. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableDim. h: 15 & 14 cmEstimate: € 30/40 -
#514
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#221
Een tweeloops jachtgeweer.
Un fusil à deux coups.No longer availableDim. L 115 cmEstimate: € 120/200 -
#702
Een antieke kinderdriewieler.
Un tricycle ancien pour enfants.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#554
Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.
Une lampe design octogonale en bois patiné.No longer availableDim. h: 53 (z.k.)Estimate: € 50/70