Similar lots by type
-
#622
“Abstracte tekening”. Potlood op papier. Draagt handtekening.
Dessin abstrait. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#469
“Bloesems”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Meinert Volkers’ (1927 - 2000)
Vase fleuri. Aquarelle sur papier. Signé 'Meinert Volkers' (1927 - 2000)No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
Twee zichten op het begijnhof van Lier en een zicht op de St. Andrieskerk te Antwerpen”. Drie kleurenetsen. Allen gesigneerd en genummerd op 350 exemplaren buiten de plaat.
Deux vues du béguinage de Lierre et une vue de la St. Andrieskerk à Anvers. Trois eaux-fortes en couleurs. Toutes signées et numérotées sur 350 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 44,5 x 34 & 24,5 x 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#632
“Twee figuren”. Een gewassen pentekening op papier. Draagt handtekening.
Deux figures. Un dessin en lavis sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#279
“Vissersboten op het strand” Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘E.S.’ en gedateerd ‘32.
“Bateaux de pêche sur la plage” Aquarelle sur papier. Monogrammée 'E.S.' et datée '32.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#422
“Ossenspannen in het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Min Aung”.
Charettes à bœuf dans l'eau. Aquarelle sur papier. Signée Min Aung.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#109Victor DolphynPeriod: 1909 - 1993
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1951.
Nu feminin. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1951.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#259
“Het interdict’. Een pentekening op papier”. Toegeschreven aan Alfred Ost, maar zonder zichtbaar monogram.
L'Interdit. Un dessin à la plume sur papier. Attribué à Alfred Ost. Sans monogramme.No longer availableDim. 36,5 x 28,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#79Tony Goosens
“Zuiderdokken 1941”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Zuiderdokken 1941. Un dessin sur papier. Signé et daté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#262Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960
“Scheldepromenade aan het Steenplein te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Promenade de l'Escaut à la Steenplein à Anvers. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474
“Ave Maria”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Servaes’.
“Ave Maria”. Technique mixte sur papier. Signé 'A. Servaes'.No longer availableDim. 53 x 29 cmEstimate: € 150 / 250 -
#304Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Polderlandschap”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
Paysage des polders. Un dessin à la sanguine. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 35,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#362Emiel
“Molens aan het kanaal.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 01-03.
Les moulins à vent sur le canal. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 01-03.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#149Willem Van Aerden
“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Mère et enfant. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 109 x 62 cmEstimate: € 90 / 110 -
#434
“Paard”. Aquarel op papier. Draagt handtekening links onderaan.
“Cheval”. Aquarelle sur papier. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#684Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/25.
Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#272
“Landweg met bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Route de campagne avec arbres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 37,5 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Aan de geitenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Devant la chèvrerie. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#346
Een oude toiletkoffer en een dokterstas.
Une vieille trousse de toilette et une trousse de médecin.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#356
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#515Frerard à Anthinne
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#449
Zes Chinese scrolls die samen een geheel vormen.
Six rouleaux chinois qui forment un ensemble.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#476
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 344 x 251 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208
Eetservies van Duits wit porselein met verguld randje. Omstreeks 1945, bezette zone. Compleet voor 12 personen (1 schoteltje manco.)
Service à manger en porcelaine blanche allemande avec tranche dorée. Vers 1945, zone occupée. Complet pour 12 personnes (1 soucoupe manquante.)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#249
“Mediterraan kustgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue du littoral méditerranéen. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#431
Twee houten beelden, bestaande uit een Boeddhabeeld en een Boeddhistische monnik.
Deux statues en bois, composées d'une statue de Bouddha et d'un moine bouddhiste.No longer availableDim. h: 41 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597Van der Straten
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd zamak op sokkel van onyx. Begin XXe eeuw.
Buste de femme en zamac à patine brune sur socle en onyx. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#276
Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
Un piédestal en bois avec dessus en marbre vert.No longer availableDim. h: 63 cm; Ø: 39cmEstimate: € 60 / 100 -
#227Armes et cycles manufacture française St-Etienne
Een verguld messingen schouwpendule, rijkelijk versierd met barokke elementen. Met sleutel.
Une pendule de cheminée en laiton doré, richement décorée d'éléments baroques. Avec clé.No longer availableDim. 56 x 33 x 20 cmEstimate: € 75 / 100 -
#136
Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.
Un grand buffet Art Déco avec un dessus en marbre vert. Deux portes et trois tiroirs en ceinture. Surmonté d’une vitrine avec des portes coulissantes.No longer availableDim. 156 X 160 X 56 cmEstimate: € 200 / 240