Other lots by Verelst
-
#188Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Zicht aan de steenbakkerijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
Vue des briqueteries. Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 71 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#187Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Stilleven met kruik en peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
Nature morte à la cruche et aux poires. Huile sur panneau. Signé et daté '55.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 72 x 57 cmEstimate: € 80/100 -
#156Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#68Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 49 x 63 cmEstimate: € 50/80
Similar lots by type
-
#167M. Catelein
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#166P. Mossay
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#177Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966
“Bloesems nabij Etten-Leur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
« Fleurs près d'Etten-Leur ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '52.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 48 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#179Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#168Dury
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#154Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954
“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#186Alfons Van BeurdenPeriod: 1878-1961
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 60,5 cm x 71 cmEstimate: € 150/250 -
#172A. de H.
“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 55 x 39 cmEstimate: € 200/240 -
#165E. Dabremé
“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 21,5 cm x 26,5 cmEstimate: € 100/120 -
#151
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel.
“Paysage d'hiver hollandais”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 42 x 60 cmEstimate: € 150/250 -
#163Dominique Manesse
“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100/150 -
#183
“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#157G.A. Duquenne
“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 31 cmEstimate: € 200/220 -
#152J. De Meyer
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#174De Jongh
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#169Joz. De Swerts
“Stilleven met appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 51 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#160Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991
“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 28 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#170Antoine De Smet
“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 54 x 64 cmEstimate: € 80/100 -
#182Bert AlersPeriod: 1891 - 1972
“Moeder met kroost”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mère avec progéniture". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#178Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961
“Binnenkoer met kerktoren in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Cour avec clocher en arrière-plan ». Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 59 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#173Dirk Bols
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/280 -
#150Jan Van Gesins (?)
“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#171F. Doorenbos
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#189(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957
“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 29 x 21 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#16
Een paar reproducties in een kadertje.
Deux reproductions dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 25/35 -
#9
“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 70 cm x 61 cmEstimate: € 25/35 -
#33Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889
“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 65 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#99
“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
"Little big redskin,...". Un collage. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#89Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#95J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#11Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 25/40 -
#180
Een antieke wandspiegel in houten lijst in barokke stijl.
Un miroir mural ancien dans un cadre en bois de style baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 97 x 75 cmEstimate: € 180/220 -
#44
“Portret”. Aquarel op papier. Gedateerd 1917. Met een opdracht en gesigneerd;
"Portrait". Aquarelle sur papier. Daté 1917.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 21 cmEstimate: € 35/45 -
#91J. Lambert
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 38 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#26
Een eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne.No longer availableOnline onlyDim. h: 146 cmEstimate: € 100/120 -
#32
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20/25