Similar lots by type
-
#605“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#704Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Edward ChappelPeriod: 1859-1946“Stilleven met oesters en wijn” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres et vin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#613Robrecht Van Der Bruggen“De bloemenkwekers.” Olieverf op doek. Twee restauraties.
“Les fleuristes”. Huile sur toile. Deux restaurations.No longer availableDim. 80 x 99,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#712Gregory Richard Coates“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#405Albert Ducat“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#714“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#402Claes“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#610A. Devos“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#593Frans Keelhof“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#597Jozef HeymansPeriod: 1868 - 1933“Op de heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 140 / 200 -
#10BurenEen herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#618“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#600“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#615“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#603Jean de la HoesePeriod: 1846 - 1917“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#739L. Van Damme“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608Mia Van Genesen“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#601L. Colderes“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#611O. Mulkens‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#669Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Verlichte woonst bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Maison éclairée au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#778“Acrobat bank”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Acrobat Bank”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#647Twee grote damesbustes van Afrikaans hout.
Deux grands bustes de femmes en bois africain.No longer availableDim. 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#15Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#588Emile Louis Picault“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#731Een divers lot Chinees en Japans porselein, bestaande uit veertien schoteltjes, acht kommetjes, waarbij één met bijpassend onderbordje, twee schaaltjes, een kom en een dekselpotje.
Lot de porcelaines de Chine et du Japon comprenant quatorze soucoupes, huit tasses dont une avec soucoupe assortie, deux petits plats, un bol et un pot couvert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#508Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.
Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161SchatzEen Duitse 1000-dagen klok in originele doos. Triberg, Zwarte Woud. Met originele sleutel.
Pendule allemande au mouvement 1000 jours. Avec boîte et clé d’origine . Triberg, Forêt noire.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#516Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.
Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#738“Zittend figuur in gewaden”. Een kunstwerk van kunststof uit de reeks ‘Guardians of time’. Onderaan gesigneerd, genummerd 20/99 en gedateerd 2016. Met lampje.
“Figure assis”. Sculpture en plastique de la série “Guardians of time”. Signée sous la base, datée 2016 et numérotée 20/99. Avec lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 500 / 600 -
#229Jerome Luyttens“Berkendreef in de omgeving van Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
“Drève de bouleaux aux alentours de Kalmthout”. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 500 / 700 -
#83“De theedrinkers”. Een groep van meerkleurig porselein. Niet gemerkt.
“Les buveurs de thé”. Groupe en porcelaine polychrome. Sans marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40

