Similar lots by type
-
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961
“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#593Frans Keelhof
“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#618
“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#632Edward ChappelPeriod: 1859-1946
“Stilleven met oesters en wijn” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres et vin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 100/180 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944
“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100/140 -
#603Jean de la HoesePeriod: 1846 - 1917
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#405Albert Ducat
“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#615
“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#739L. Van Damme
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#601L. Colderes
“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#610A. Devos
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150/200 -
#613Robrecht Van Der Bruggen
“De bloemenkwekers.” Olieverf op doek. Twee restauraties.
“Les fleuristes”. Huile sur toile. Deux restaurations.No longer availableDim. 80 x 99,5 cmEstimate: € 50/100 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#712Gregory Richard Coates
“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#600
“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#597Jozef HeymansPeriod: 1868 - 1933
“Op de heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 140/200 -
#714
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 69 cmEstimate: € 50/80 -
#611O. Mulkens
‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100/120 -
#402Claes
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200/240 -
#608Mia Van Genesen
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#605
“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400/500 -
#704Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#10Buren
Een herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40/80
Other lots in this auction
-
#19Topazio Casquinha
Een milieu-de-table van verzilverd metaal, bovenaan versierd met een rand van druiventrossen. Gemerkt.
Milieu de table en métal argenté, le dessus décoré de vignes. Avec marque.No longer availableDim. l: 48,5 cmEstimate: € 30/40 -
#486
Een kleine tafel van notenhout met vier poten in verbinding.
Petite table en noyer sur quatre pieds à entretoise en H.No longer availableDim. 74 x 104 x 67 cmEstimate: € 50/80 -
#407
Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#512Louise Minne
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 30/50 -
#732
“Futuristische compositie”. Aquarel op zwart papier. Zonder signatuur.
“Composition futuriste”. Aquarelle sur papier noir. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40/60 -
#398Baudour
Koffieservies van polychroom porselein voor 12 personen.
Service à café en porcelaine polychrome pour 12 personnes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#773
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#462
Een sobere houten bidstoel met opklapbare zit.
Prie-dieu sobre à siège abattante.No longer availableDim. H.90 cmEstimate: € 40/50 -
#686Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 300 cmEstimate: € 40/50 -
#394
Twee vaasjes van roze Mary Gregoryglas met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.
Deux petits vases Mary Gregory aux décors émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 20/30 -
#132
“Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 200/220 -
#129Prosper De Troyer
“Stilleven met bloemen en appels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et pommes”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 43cmEstimate: € 200/300