#150Vic Verleyen“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#242A. Van den Dries“Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Raoul Servais“Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.
“Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#138Drie oude tennisrackets. Slijtage.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#47Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#314John warminkEen replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#81Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.
No longer availableOnline onlyDim. 99 x 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 55 -
#193Frans Joaquin“Sneeuwlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#43Een schaal van Italiaans glaspasta.
No longer availableOnline onlyDim. b: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50