Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stadszichten”. Eén ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.

“Stadszichten”. Eén ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.

“Vues de ville”. Une eau-forte et un dessin au fusain, signés et datés Roymans 1936.
Online only
Dim. 30 x 20 cm
SKU: 0104190209.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #209
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #15

    Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.

    Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #54
    M. Hohner

    Een ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #308

    “Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #188
    P. Klee

    Twee reproducties.

    Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #48

    Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 30
  • #220

    Lot grafiek: - “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström. - Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd. - Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.

    Lot d’estampes - “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström. - Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche. - Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 15 cm
    Estimate: € 10 / 12
  • #19

    Een gefineerd houten kruisbeeld met gebeeldhouwde corpus. XIXe eeuw.

    Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #135

    Een lot varia, bestaande uit een groot aantal verzilverd metalen voorwerpen, een op elektriciteit gemonteerde olielamp van opaalglas en een gipsen Mariabeeldje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #257

    “Marine” &”Koeien”. Twee opgehoogde reproducties.

    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 22 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #266

    Een lot van zes chromo-albums. Meurisse, Jacques, De Beuckelaer,...

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #68

    “Vrouw met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #82

    Een messingen melkkan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More