Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stadszichten”. Eén ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.

“Stadszichten”. Eén ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.

“Vues de ville”. Une eau-forte et un dessin au fusain, signés et datés Roymans 1936.
Online only
Dim. 30 x 20 cm
SKU: 0104190209.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #209
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #158
    Irididi

    “Abstracte Afrikaanse compositie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.

    “Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een lot boeken: “België”, “Filip & Mathilde van België”, “Schatten van de aarde”, “50 jaar Artis-Historia”, Brueghel en zijn tijd”, “De Vlaamse primitieven”, “Rubens en zijn tijd” & “Mexico”. Uitgeverij Artis-Historia.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #217

    Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.

    Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #199
    Lei Tomsin

    “Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #103

    Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #70

    Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #318

    Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #265

    Een juwelenkistje - muziekdoos in de vorm van een kleine buffetpiano.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #23

    Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.

    Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #224
    Laurent Moonens

    “Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #63
    Val St. Lambert

    Een reeks van drie borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren. Niet gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #273

    Een schaal van handgevormd meerkleurig Muranoglas met inclusies.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø:26 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More