“Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Herman Van Tankeren
Period: 1900 - 1980

Dim. 18 x 23,5 cm
SKU: 2608250079.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #79
Estimate: € 100 / 150

  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #104
    Achille Van Sassenbrouck
    Period: 1886-1979

    ‘Winters landschap met kruisbeeld’, olieverf op paneel. Getekend Ach. Van Assenbrouck.

    ‘Winter landscape with crucifix’, oil on panel. Signed Ach. Van Assenbrouck.
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #192
    Cor Van Reken

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #186

    "Monk with atlas", oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #592

    ‘Bomengroep in de avondschemering’, olieverf op paneel. Een impressionistische studie, vermoedelijk en plein air. Onleesbaar getekend.

    'Tree group in the twilight', oil on panel. An impressionistic study, likely painted en plein air. Signed illegibly.
    Dim. 33/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder lijst, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.

    "Howevue", a painting, oil on canvas without frame, signed F. Eyskens and dated 1940.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #522
    Henri Poppe
    Period: ?-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend; H. Poppe, 1929.

    'Flower Vase', oil on panel. Signed; H. Poppe, 1929.
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #460
    Zodiac Swiss Made

    Een roestvrij stalen automatische dameshorloge met lederen roestvrij stalen armband.

    A stainless steel automatic ladies' watch with stainless steel wristband.
    Estimate: € 150 / 200
  • #589
    Lucas Meersman
    Period: °1938

    “Sint Franciscus”, een églomisé in houten kader, gesigneerd Meersman.

    "Sint Franciskus," an églomisé in a wooden frame, signed Meersman.
    Dim. 65 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #152
    Frans Van Leemputten
    Period: 1850 - 1914

    “Schaapsherderin”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Frans Van Leemputten.

    "Shepherdess", a painting, oil on canvas, signed by Frans Van Leemputten.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #625

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #482

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    ‘Herfstlandschap met wandelaar’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    'Autumn landscape with walker', oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #530
    Festina Quartz

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #99
    Piet Staut
    Period: 1876-1933

    ‘Ambachtsman in zijn atelier’, olieverf op doek. Getekend; P. Staut.

    'Craftsman in his studio', oil on canvas. Signed; P. Staut.
    Dim. 43/34 cm
    Estimate: € 120 / 150

  • #71
    Charles Catteau
    Period: 1880 - 1966

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken vaas, Keramis, Charles Catteau, Decornummer 2779.

    A multi-colored glazed earthenware vase, Keramis, Charles Catteau, Decor number 2779.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #567

    Een massief eikenhouten gate-leg tafeltje met getorste poten.

    A solid oak gate-leg table with twisted legs.
    Dim. 72 x 78 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57

    Een vintage Chinoiserie tafellamp, verguld messing voet voorstellend een kraanvogel.

    A vintage Chinoiserie table lamp, with a gilt brass base depicting a crane.
    Dim. h 53.5 cm (met kap)
    Estimate: € 80 / 120
  • #392
    Wim Van Petegem
    Period: 1931-2011

    “Ingetogen man”. Linosnede. Gesigneerd, genummerd 1/24 en “Uit sympathie” buiten de plaat. Vochtsporen aan de linker-, overwegend neutrale, rand.

    "Subdued man". Linocut. Signed, numbered 1/24, and "Out of sympathy" outside the plate. Traces of humidity at the left, mainly neutral side.
    Dim. 31 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #117
    Fontinelle

    Een groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.

    A group of 3 elephants in monochromatic glazed earthenware, marked Fontinelle and numbered 143.
    Dim. 31 x 50 x 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #519
    Hubert De Vries

    ‘Clown met bloemen’, een kleurenlitho. Getekend; Hubert de Vries. 95/99.

    'Clown with Flowers', a color lithograph. Signed; Hubert de Vries. 95/99.
    Dim. 56/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109
    Fritz Precht

    ‘Mandolinespeelster op het strand’, olieverf op doek. Getekend Fritz Precht, 1913.

    'Mandolin Player on the Beach', oil on canvas. Signed Fritz Precht, 1913.
    Dim. 76/56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #177

    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #604

    “Hut aan het bergmeer met drogend wasgoed”, een aquarel op papier, niet gesigneerd.

    "Hut by the mountain lake with drying laundry," watercolor on paper, unsigned.
    Dim. 30 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een massief houten consoletafel met gesculpteerde poten.

    A solid wood console table with carved legs.
    Dim. 77 x 109 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330
    Val Saint Lambert.

    Een lot van vaasjes van VSL kristal, blauw in de massa gekleurd. Toegevoegd een fluitvaasje, groen in de massa gekleurd, met schilferschade.

    A lot of three VSL crystal vases. Pink colored in the mass. Two vases are signed, the third has a sticker.
    Dim. Hoogte 18-21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285

    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00