#186Kato 38-0101
Drie gesloten hopperwagons van Chesapeake & Ohio op schaal HO. Als bouwpakket in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 10/12 -
#121Cambrian, Parkside Dundas & Central Valley
Een lot van eenentwintig bouwpakketjes voor Amerikaanse goederenwagons (exclusief wielen), waaronder drie ertswagons, zes sets met vloeren en frames, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Estimate: € 10/15 -
#278Piko 5/6426-010
Een lot van vijf zijlossers van de Deutsche Reichsbahn voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 10/15 -
#73Athearn 1571; 1572; 1574 & 1577
Een lot van twaalf 40 voet Amerikaanse tankwagens voor spoortype HO, waarbij één van Conoco, zeven van Phillips, twee van Santa Fe, één van Baltimore & Ohio en één van de Southern Pacific. Als bouwpakketten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Estimate: € 15/20 -
#352Walthers 932-1959
Een roterende sneeuwploeglocomotief met getrokken tender van Milwaukee Road voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 35/50 -
#60Alan 007
“Panzerkampfwagen I - F”. Een modelbouwkit op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 20/25 -
#37
Een lot modelspoorbenodigdheden, bestaande uit een baanontwerpsysteem van Märklin en onderdelen van Piko, een takelsysteem voor een helling en besturingsdraad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 10/15 -
Een gevarieerd lot vellen voor modelbouw. Verscheidene soorten muren, daken, vloeren, ondergrond, enz. Plastic en karton.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 5/10 -
#336Tamiya 35124
“M-1 Abrams”. Een modelbouwkit op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 10/15 -
#179Jouef 6541; 6542; 6543 & 6544
Vier goederenwagons van de Franse spoorwegen op schaal HO, bestaande uit een hopper van ‘Ets. Roy et Fils’, één van CET, één van Simotra en een zijlosser van Unicopa. Allen in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 15/20 -
#256Lima 309052
Een lot van vijf tien-assige ruwijzer-torpedowagons van de Franse spoorwegen voor spoortype HO. Lichte beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 10/15 -
#330Tamiya 30031
“U.S. Tank M55I Sheridan”. Een modelbouwkit op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 10/12