#63Een recente vaas van Cantonporselein.
#126R. Marland“Acanthusbladeren”. Twee grisailleschilderingen op papier. Gesigneerd.
“Feuilles d’acanthes”. Deux peintures en grisaille sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 92 x 52 & 59 x 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#274Leo Van Droogenbroeck“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#150Ch. Demets“Omwalde Hoeve, binnenkoer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Ferme emmurée, la cour “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#67Fre Steeman“De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La couturière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#13LightolierEen designlampje met uitschuifbaar lichtje.
#167“Le témoin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
Le témoin. Technique mixte sur papier. Signé et daté '79.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#157Een verzilverd metalen waterkan.
#168Jaak Gorus“Zittende man”. Ets. Gesigneerd en artiestenproef.
Homme assis. Eau-forte. Signée et épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
#689Een paar kandelaars van geperst glas.