#48
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#183Karel Van Nuffel
“Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.
“Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 20/30 -
#42
#87
#94
Un chandelier de style Adam à quatre bras plaqué argent et un en laiton massif à trois bras.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 20 cmEstimate: € 25/35 -
#134
Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
#236Sitzendorf
Een groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#83Märklin 3065 & 3069
#173
“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#258
Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
#268Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Dim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150