#36Een vintage design vaas met organische vorm. Vermoedelijk Murano.
A vintage design vase with an organic shape. Presumably Murano.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#2Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door bomen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
A religious frame with a painted miniature surrounded by trees and animals. 19th-century handicraft.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 28.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#70Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
An inkwell with a figurine of a mischief-maker in zamak, one inkwell is missing its original lid and glass ink pot.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#218Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
#156OrussEen lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
#101Een dienblad in verzilverd metaal, gemerkt Viners of Sheffield, alpha plate.
A silver-plated metal tray, marked Viners of Sheffield, alpha plate.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 35 cmEstimate: € 10 / 20