#74JunghansEen vintage porseleinen wandklokje. Gemerkt Junghans, verso genummerd.
A vintage porcelain wall clock. Marked Junghans, numbered on the back.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#268Delvaux BruxellesEen beige lederen portefeuille met verschillende vakverdelingen. Gebruikssporen.
A beige leather wallet with multiple compartments. Signs of wear.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#269Een persglazen vaas.
#204Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#224Een beeld van de heilige moeder en kind met hoofden en handen van was, in display-case. Midden vorige eeuw.
#118Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
A porcelain dish with floral decor. Marked on the back.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 23 cmEstimate: € 20 / 40