#247Een set van 2 Japanse Satsuma vazen.
#244Een lampenvoet van porselein en koper.
#118Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
#160Een blauw-wit Chinees porseleinen schaal met landschap in het decor.
#293Een antiek koperen kruithoorn met gegraveerd detail.
No longer availableOnline onlyDim. 28 cmEstimate: € 30 / 60 -
#75Een Imari bord met gelobde rand.
#269Een persglazen vaas.
#47Een vintage Chinees gesculpeerd diorama met landschapsdecor. In zwart gelakt houten kader met glas.
A vintage Chinese sculpted diorama with landscape decor. In a black lacquered wooden frame with glass.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#61“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
"Congo". A yellow copper sculpture representing the former Congo being carried in two hands. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146“Rama en olifant”. Een lot van 2 Thaise beeldje in brons met vergulde details.
"Rama and Elephant". A lot of 2 Thai bronze statues with gilded details.No longer availableOnline onlyDim. 28 & 10 cmEstimate: € 40 / 60