#13Katzhütte“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.
"Dancing lady", a porcelain sculpture of a dancing lady, art-deco style. Marked Katzhütte, Germany circa 1920.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
#65OsakaEen Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74JunghansEen vintage porseleinen wandklokje. Gemerkt Junghans, verso genummerd.
A vintage porcelain wall clock. Marked Junghans, numbered on the back.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
#82Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work.No longer availableOnline onlyDim. H. 46 cmEstimate: € 25 / 40 -
#290Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
#53Christian Defays“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
"Masked man." A sculpted, gilded bust on a stone base. Signed on the back. Some minor chips.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 40 / 60