#266Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#88Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
A lot of 2 Duracell bunnies with a football theme, one still in its original box. France 98 World Cup.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#67WMF ZinnEen set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
A set of four tin wall plaques, 'The Four Seasons'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#8Twee sets vazen in Vlaams aardewerk, van elke set is één van de vazen bovenaan gebarsten.
Two sets of vases in Flemish earthenware, one vase in each set has a crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
A bronze statue depicting a budding love between a nobleman and a noblewoman.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 15 / 25