#540
Een lot van vier Romeinse bronzen munten met zilveren frame en verziverde ketting. Waaronder: Artugids of Mardin Dirham. Maximianus Herculius. Probus and Jupiter. Constantinus Jupiter.
A lot of four Roman bronze coins with a silver frame and a silver-plated chain. Including: Artugids or Mardin Dirham. Maximian Herculius. Probus and Jupiter. Constantine Jupiter.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#122Piet Willequet
#65
Een plaasteren herenbuste.
A plaster male bust.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/80 -
#33Meissen
Een porseleinen schaal met verguld bloemendecor in reliëf. Achteraan gemerkt met de gekruiste zwaarden.
#332J.F. La Harpe
“Lycée ou cours de littérature ancienne et moderne”. In 14 volumes. Evenals “Philosophie du dix-huitième siècle, nouvelle édition”. In 2 volumes. In-8°. Ed. P. Didier, Paris 1827.
“Lycée ou cours de littérature ancienne et moderne”. In 14 volumes. Also “Philosophie du dix-huitième siècle, nouvelle édition”. In 2 volumes. In-8°. Ed. P. Didier, Paris 1827.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#270Raymond Weil Geneve
Een roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud en een saffier cabochon. Met certificaat en in originele doos.
A stainless steel women's wristwatch set with diamonds in yellow gold and a sapphire cabochon. With certificate and in original box.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#654
Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100/140 -
#241
Een paar Brussels porseleinen vazen met bloementafereel en vergulde elementen in het decor. Onderaan genummerd.
A pair of Brussels porcelain vases with a floral scene and gilded elements in the decor. Numbered at the bottom.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 40/60 -
#388Val Saint Lambert
Een kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa.
#149Charles Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923
#93Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen coupe, rood in de massa.
#84
‘Landweg met hoeve’, olie op doek, rechtsonder gesigneerd.
'Country road with farm', oil on canvas, signed lower right.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 80/120