Other lots by Hummel
-
#95Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#94Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#92Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#93Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#91Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#89Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#88Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85
Other lots in this auction
-
#25Goebel, Germany
“Herzlich Willkommen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. M.I. Hummel Club eerste uitgave 1996/97. No. 793. Gaaf.
Herzlich Willkommen. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 793. M.I. Hummel Club premier numéro 1996/97. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/45 -
#102Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35/45 -
#55Goebel, Germany
“Ich war’s nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 626. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1992/93.
"Ich war’s nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 626. Édition exclusive MI Hummel Club 1992/93.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/40 -
#48Goebel, Germany
“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 96. Minuscuul schilfertje aan het haar.
" Gretel ". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 96. Petit éclat aux cheveux.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 50/70 -
#22Goebel, Germany
“Lausbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 43. Gaaf.
"Lausbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 43. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 35/40 -
#66
Twee hondjes van meerkleurig en verguld porselein. Zonder merken.
Deux chiens en porcelaine multicolore et dorée. Sans marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 25/35 -
#96Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#38Goebel, Germany
“Glücksbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335/0. Jubileumuitgave 125 jaar Goebel, 1996. Genummerd 16.196/25.000.
"Glucksbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335/0. Édition jubilaire 125 ans de Goebel, 1996. Numérotée 16 196/25 000.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#11Goebel, West-Germany
“Hab mich lieb!”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 311. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Avoir mon amour!". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 311. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een Italiaans aardewerken pennenhouder in de vorm van een vrouw met kruik bij drie waterputten. Eén scheurtje (bakfout).
Un porte-plume en faïence italienne en forme de femme avec une cruche à trois puits. Une fissure (erreur de cuisson).No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 25/35 -
#87Goebel, Germany
“Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.
« Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H: 12cmEstimate: € 35/45 -
#68
“Skieërskoppel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
"Couple de skieurs". Un groupe de faïence italiennes multicolores. Marqué et signé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50