Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met aardbeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Jef Vermeiren

“Stilleven met aardbeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

"Still life with strawberries". Oil on panel. Signed.
Dim. 29 x 39 cm
SKU: 2810250202.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #202
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #354
    A. Verschueren

    Een lot van vijf naakten, monochrome etsen. Getekend; A. Verschueren.

    A lot of five nudes, monochrome etchings. Signed; A. Verschueren.
    No longer available
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #47
    Staffordshire

    “Whippet Penholder.” Een windhond van Engels porselein.

    "Whippet Penholder." A greyhound in English porcelain.
    No longer available
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #547
    Revox

    Een High Fidelity Stereo Bandopnemer. Met twee 26.5 cm spoelen. Omstreeks 1970. En een Revox High Fidelity microfoon in apart etui.

    A High Fidelity Stereo Tape Recorder. With two 26.5 cm reels. Circa 1970. And a Revox High Fidelity microphone in a separate case.
    No longer available
    Dim. 36x18x42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #329

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst, made in Belgium.

    A cut mirror in a gilded frame, made in Belgium.
    No longer available
    Dim. 96 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #135

    Twee wit marmeren zuilen bestaande uit drie losse delen.

    Two white marble columns consisting of three separate parts.
    No longer available
    Dim. h
    Estimate: € 400 / 600
  • #128
    Webley & Scott Ltd

    Seinpistool van messing, brons en met een notenhouten kolf. Brits leger, Wereldoorlog I. 25.4 mm. Gemerkt.

    Signaling pistol made of brass, bronze, and with a walnut stock. British army, World War I. 25.4 mm. Marked.
    No longer available
    Dim. L: 24 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #123
    Rudolstadt-Volkstedt

    “Elegant koppel”. Twee polychrome porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    "Elegant couple." Two polychrome porcelain figurines. Marked at the bottom. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #308
    Jan Van Erp

    Een vintage schaal van geglazuurd aardewerk. Ontwerp Jan Van Erp. Met restanten van een zelfklever.

    A vintage glazed earthenware bowl. Design by Jan Van Erp. With remnants of a sticker.
    No longer available
    Dim. Hoogte 5, Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48
    Steiff, Germany

    Vijf vintage pluche bokken, waarvan drie gemerkt Steiff, één met knop/label manco en één gemerkt Grisly.

    Five vintage plush goats, three marked Steiff, one missing button/tag, and one marked Grisly.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een grote ovale spiegel in gesculpteerd eikenhouten lijst.

    A large oval mirror in a sculpted oak frame.
    No longer available
    Dim. 116 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134
    Louis Clesse

    ‘Oude vrouw met hoofddoek’, olieverf op paneel. Getekend Louis Clesse. Impressionistisch schilder, leerling van de academie te Elsene.

    ‘Old Woman with Headscarf’, oil on panel. Signed by Louis Clesse. Impressionist painter, student of the Academy of Elsene.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #324

    ‘Aan de kasteelpoort’, en ‘Landschap met koeien’, olieverf op paneel. Niet getekend, naar de 19e eeuw.

    'At the castle gate', and 'Landscape with cows', oil on panel. Not signed, from the 19th century.
    No longer available
    Dim. 21/27 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More