“Stilleven met aardbijen”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.
Danny Vlaminck
Period: 1959 - ....

“Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

"Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
Dim. 30 x 40 cm
SKU: 1712240309.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #309
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Vlaminck

  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.

    "Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00