#90TissotEen polshorloge, Tissot PR100 met stalen kast, waterproof.
A wristwatch, Tissot PR100 with stainless steel case, waterproof.No longer availableDim. Ø 4 cmEstimate: € 300 / 400 -
A calabash vase made of Chinese porcelain with a blue and white decoration of landscapes.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584Mariette Lydis“Meisje met bloemen”. Litho. Gesigneerd en “Paris”.
"Girl with Flowers". Lithograph. Signed and "Paris".No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#557Giuseppe Armani“The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.
#149Steinlen“De Vluchtelingen”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
"The Refugees" Watercolor drawing. Signed.No longer availableDim. 26 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#453Twee borden van Chinees porselein, het ene met Canton decor, het andere onderaan gemerkt.
#158Een massieve koperen lampenvoet met kap.
,No longer availableDim. div.Estimate: € 180 / 220 -
#509Jan Harm WeijnsPeriod: 1864 - 1945“Winterzicht, waterverf op papier, gesigneerd J.H. Weijns.
#36Een vintage salontafel in gefineerd teak, medio jaren 50 van de vorige eeuw.
A vintage teak veneer coffee table from the mid-1950s.No longer availableDim. 44 x 107 x 47 cmEstimate: € 40 / 60