Similar lots by type
-
#119Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#196Corby StatesmanEen elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#188Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. l: 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#202Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#208Twee houten wandrekjes.
Deux étagères en bois.No longer availableOnline onlyDim. b: 70 & 95 cmEstimate: € 25 / 35 -
#168Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#201Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#120Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#205Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10 -
#200Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#192Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10 -
#191Een houten kamerknecht.
Dressboy en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 25 / 35 -
#199Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#115Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40 / 50 -
#113Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje vaasje en een blauw schaaltje van Boheme en een klein roze vaasje van Val St. Lambert. (Zeer kleine randschilfer)
Lot de cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122JouefEen oude elektrische autoracebaan.
Circuit de course électrique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#194Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#116Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
Lot de faïence de Wedgwood. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#123Een antieke glazen stolp op houten voet.
Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#193Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#118Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#207Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#204Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#135Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en étain, style Baroque. Période Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. H. 35 cmEstimate: € 50 / 100 -
#167Twee Garuda’s van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsels.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableOnline onlyDim. H: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#106Een Japans bronzen vaasje, versierd met een bloem in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Petit vase japonais en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#7Een messingen lampenvoet.
Pied de lampe en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 15 / 20 -
#161Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.
Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 70 / 100 -
#99Een lot van zes fotokaders van meerkleurig kunststof met reliëfdecors.
Lot de six cadres à photographies en plastique polychrome à décors en relief.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 8 & 14x 9 cm (venster)Estimate: € 20 / 30 -
#128Lot boeken. Genootschap voor Antwerpse Geschiedenis, “Antwerpen in de XVIde eeuw”. Ed. Mercurius 1975 (linnen band, genummerd 303/600). “Rockoxhuis Antwerpen”, Ed. KBC 2005. Schokkaert, “De Nationalestraat, geschiedenis van de Christelijke Arbeidersbeweging in Antwerpen en omstreken 1857-1988”. Ed. ACW/Kadoc 1989. Van Cauwenbergh/Corthuys, “Antwerpen 1946”. Roularta 2006. Dillen/Vandewynckel, “België in Oorlog, Toen en nu: Antwerpen”. Nrs 2 (2 x) en 4, Ed. De Krijger 2006. Schaups, “Brabo en de (..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#73Een paar kristallen kratervaasjes met witmetalen voeten.
Paire de vases cratère en cristal sur bases en métal blanc.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#23Een opengewerkte design-fruitschaal van porselein met een zilverkleurig glazuur.
Coupe à fruits ajourée en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#82“Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Een herdruk van een kaart, gegraveerd door L.A. Dupuis in 1777.
Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Une réédition d’une carte gravée par L.A. Dupuis in 1777.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#22Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.
Poupée récente à tête et mains en porcelaine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40

