Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
A.D.M.

“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.
Online only
Dim. 60 x 70 cm
SKU: 3009200085.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #85
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #96
    M. Codden

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
  • #48
    F. Marteleur

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #76

    “Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #95
    Fiolinesi

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57
    Alfred Bollaert

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 83 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53
    L. Baguet

    “Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #136
    P. Dassy

    “Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
  • #67
    Gaby Walsh
    Period: 1887-1945

    “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #68
    W. Brunet

    “Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #73
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #138

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Twee scheurtjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 39 cm
  • #109
    Jean Boquet
    Period: 1908 - 1976

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.

    No longer available
    Online only
    Dim. 67 x 47 cm
  • #74
    L. Cuvelier

    “Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #83
    Claire Roucloux

    “La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #84

    “Rivierlandschap met kerktoren”. Olieverf op doek. Oorspronkelijk als schilderij met een klokje. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw.

    ”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #66
    N. Martens

    “De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le baptême”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #97
    Jean Boquet
    Period: 1908 - 1976

    “Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.

    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 29 cm
  • #139
    Van Lembeeck (?)

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
  • #47
    Van Gils

    “Stilleven met kruik en rode schoentjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #54
    Camiel De Cock

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #78

    Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’

    No longer available
    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #55

    “Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #137
    A. Dockx

    “Winters zicht met personages op het ijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 59 cm
  • #70
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #94

    Een grote en een kleine wereldbol.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 & 36 cm
  • #159

    Lot boeken, diverse themas. “Pasicrisie belge, recueil général de la Jurisprudence des Cours de Belgique”. 1865, 1880, 1886-88, 1929. Elias, “het civilisatieproces, sociogenetische en psychogenetische onderzoekingen”. Ed. Het Spectrum 1982. En andere.

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #26
    Josée Simon

    “Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 27 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #178

    Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70. Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.

    No longer available
    Online only
  • #77

    Langwerpig Chinees borduurwerk met vogels en planten. Ingelijst.

    Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 165 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #168

    Zeven Franstalige strips van Asterix: - Le Papyrus de César - Asterix et la Transitalique - La fille de Vercingétorix - Asterix chez les Pictes - Le ciel lui tombe sur la tête - Le fils d’Asterix - Asterix chez Rahazade

    No longer available
    Online only
  • #140

    Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.

    No longer available
    Online only
  • #15
    J.B.V.O.

    “Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Op te frissen.

    ”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #4
    J. Van de Veegaete

    “Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #98

    Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.

    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 18 & 26 x 20 cm
  • #161

    Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 340
  • #10

    “Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.

    “Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More