#109C. Lauda‘Marine’, zeilschepen aan de kade. Mooi gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op doek. Getekend; C. Lauda.
#272A. Schmidt“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
#597Twee fotoreproducties op doek, naar het werk van Guido Van den Bulcke. Een exemplaar is getekend op de rug. Nr. 5 uit een oplage van 20.
#344‘Herfstlandschap met bomen’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Alb. Raty.
#554Georges Tahon“De Accordeonspeler”. Een schilderij, olieverf op paneel. Verso getiteld en gesigneerd.
#122Een 19e eeuws landschapsschilderij, vermoedelijk Italiaanse school. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Niet getekend.
#494Edgar Wiethaese‘Bloementuin’. Olieverf op paneel, getekend; E. Wiethaese.
#434Jan Eduard Van VlaslaerPeriod: 1913 - ....“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘78.
#94“Portret van een oude dame”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 2001 - 2002.
#102Cornelis Raaphorst‘Portret van een kat’. Olieverf op doek, getekend; C. Raaphorst.
#444Jan Eduard Van VlaslaerPeriod: 1913 - ....“Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘89.
#385Abstracte compositie. Acryl op papier, draagt een handtekening; Münter.
#232Gaston WallaertPeriod: 1889 - 1954“Hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Wallaert.
#409Marco MagisPeriod: 1934 - 1995“Stilleven met look”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marco Magis.
#4Gerard LaenenPeriod: 1899-1980“De Denker”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#119‘Landschap in Zuid Frankrijk’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Yves Brayer.
#422Jan Eduard Van VlaslaerPeriod: 1913 - ....“Stilleven”, een werk op papier, gemengde techniek, gemonogrammeerd J.E.V.V.
"Still life", a work on paper, mixed technique, monogrammed J.E.V.V.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#432“Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.
#509Gaston Callens‘Winterlandschap met boerderij’. Olieverf op doek, getekend; E. Gaston Callens.
#584“Figuratief abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Figurative abstract" A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 40 / 60
#457Twee 19e eeuwse Chinese polychrome schaaltjes.
Two 19th-century Chinese polychrome bowls.No longer availableDim. 7.5 x 26 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een vintage lampenvoet van Val Saint Lambert kristal. Roze in de massa gekleurd.
A vintage lamp base made of Val Saint Lambert crystal. Pink colored in the mass.No longer availableDim. Hoogte 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910“Mephisto jouant de la mandoline”, een bronzen beeldje, gesigneerd A. De Wever.
"Mephisto playing the mandolin", a bronze figurine, signed A. De Wever.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 120 / 160 -
#376Een vintage kinderschommelstoel met gevlochten zitting en rugleuning.
A vintage children's rocking chair with a woven seat and backrest.No longer availableDim. H 74, B 40, D 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#308Luceplan, Paolo RizzattoEen Italiaanse design lamp met in hoogte verstelbare aluminium voet, model Costanza. In werkende staat. Met witte kap.
An Italian design lamp with height-adjustable aluminum base, model Costanza. In working condition. With white shade.No longer availableDim. h 110 cmEstimate: € 100 / 150 -
#381Een kunststoffen hondenskelet in plexiglazen vitrine.
A plastic dog skeleton in a plexiglass display case.No longer availableDim. 50 x 75 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#595Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .
group of 7 recent Cantonese decor bowls, bowls and vases with lids. Marked at the bottom.No longer availableDim. h: 14 cm Ø 36 en 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#361“Ankusha” ook wel een olifantenprikkel of ossenhaak genoemd, die de mahout gebruikt om de olifant te sturen en te controleren.
"Ankusha," also known as an elephant goad or bullhook, used by the mahout to guide and control the elephant.No longer availableDim. l 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#469Een Perzische handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableDim. 365 x 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#448Een grote tafellamp, Chinese voet uit tin en koper, glas-in-lood kap in Tiffany stijl.
A large table lamp, Chinese base in pewter and copper, stained glass shade in Tiffany style.No longer availableDim. h 90 x Ø 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Samsonite“Misty White” beautycase in oorspronkelijke verpakking. Nieuwstaat met sleutel.
“Misty White” beauty case in original packaging. Mint condition with key.No longer availableDim. H 20, B 22, D 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#237RheinEen tafellamp en een porseleinen Rheinvaas als voet en wijnrode kap.
A table lamp with a porcelain Rhine vase base and a wine red shade.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 30 / 40