Other lots by Godderis
-
#124Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Nachtelijk winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Nocturnal Winter Landscape", a painting, oil on canvas, signed by Godderis. -
#42Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Zoersel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Godderis en gedateerd ‘42.
"Zoersel", a painting, oil on panel, signed Godderis and dated '42.
Similar lots by type
-
#592J Peeters
“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#612
“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#469
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
Other lots in this auction
-
#448
Een uit vulkanisch gesteente gesculpteerd beeldje van een staand figuur, in precolumbiaanse stijl.
A figurine of a standing figure sculpted from volcanic stone, in Precolumbian style. -
#133Hergé
“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
"The Treasure of Scarlet Rackham". Hardcover, yellow spine in good condition, Ed. Casterman 1956 (A56'). Well read.Place a bid ›Estimate: € 80/100 -
#70
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. -
#249
Een paar wandspiegels met verguld houten gesculpteerde omlijsting en floraal decor.
A pair of wall mirrors with gilded wooden sculpted frames and floral decoration. -
#101
Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century. -
#103Hergé
“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.Place a bid ›Estimate: € 400/500 -
#142
“Maritiem zicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.
"Maritime view", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower right. -
#148Hebdomadaire
“Mickey magazine”. Een lot van 9 jaargangen, gebundeld, 1950-1958.
“Mickey magazine”. A lot of 9 volumes, bound, 1950-1958.Place a bid ›Estimate: € 200/250 -
#68
Een lot van 7 varia miniatuur auto’s in verschillende schalen, bestaande uit Matchbox, Burago’s, Norev, Welly, Maisto en old timer.
A lot of 7 miscellaneous miniature cars in various scales, including Matchbox, Burago, Norev, Welly, Maisto, and old timer.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#87
Een lot van 19 stuks diverse vintage auto handleidingen. NL & FR, diverse modellen van Talbot, Citroën, Peugeot, Renault en Volkswagen.
A lot of 19 various vintage car manuals. In Dutch & French, featuring models from Talbot, Citroën, Peugeot, Renault, and Volkswagen.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#638
Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
A bronze sculpture of a writing boy on a marble base, marked C Marcie. -
#1Goebel
Een lot van 3 beeldjes van hondjes bestaande uit een vintage parfum lampje en 2 beeldjes van een poedel, alledrie gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a vintage perfume lamp and 2 poodle figurines, all marked Goebel.