#80Jehanne Dinjeart“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
#6Henri François SchaefelsPeriod: 1827 - 1904“De crypte van Rubens”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« La Crypte de Rubens ». Une gravure. Signée hors plaque.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#91J. Lambert“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#180Een antieke wandspiegel in houten lijst in barokke stijl.
#1“Lucas 14:33”. Een reproductie.
#148“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
La calèche. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58“Wandelen bij het riviertje”. Olieverf op doek.
« Marcher au bord de la rivière ». Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 76,5 x 128 cmEstimate: € 120 / 200 -
#182Bert AlersPeriod: 1891 - 1972“Moeder met kroost”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mère avec progéniture". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#97Rik BrouwersPeriod: 1904 - 1978“Zonnebloem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesol". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#46Godon“Stadszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 346/350 buiten de plaat.
"Vue de la ville". Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 346/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 31 cmEstimate: € 15 / 25