• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.
‘Stilleven met bloemenvaas en kandelaar’, olieverf op paneel.

'Still Life with Flower Vase and Candlestick', oil on panel.
Dim. 45/31 cm
SKU: 2511250022.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #22
Estimate: € 50 / 70

  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #499
    Franklin

    ‘Winters straatbeeld’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.

    ‘Winter street scene’, oil on panel. After the 19th century. Signed.
    Dim. 41/31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500

  • #207

    Vierentwintig stripalbums: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, rode tweekleurenreeks (Ed. Standaard Boekhandel). “De Windmakers” (1963), De Gouden Cirkel” (1962), “De Wolkeneters” (2 x1965), “De Klankentapper” (1961), “De Kwakstralen” (1963, 1e ed.), “Het Rijmende Paard” (1963, 1e ed.), “De Sissende Sampam” (1963, 1e ed.), “Sjeik El Ro-Jenbiet” (2 x 1964, 1e ed. 1 in slechte staat, 1 x 1966), 1964), “De Tamtamklopper” (1964), “De Wilde Weldoener” (1964), “De Ijzeren Schelvis”, “De Schone Slaper”(..)

    Twenty-four comic books: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, red two-color series (Pub. Standaard Boekhandel). “The Windmakers” (1963), “The Golden Circle” (1962), “The Cloud Eaters” (2 x 1965), “The Sound Tapper” (1961), “The Quack Rays” (1963, 1st ed.), “The Rhyming Horse” (1963, 1st ed.), “The Hissing Sampam” (1963, 1st ed.), “Sheik El Ro-Jenbiet” (2 x 1964, 1st ed. 1 in poor condition, 1 x 1966), 1964), “The Drum Beater” (1964), “The Wild Benefactor” (1964), “The Iron Haddock”, “The Sleeping (..)
    Estimate: € 100 / 140
  • #543

    Een lot beeldjes van Swarovski kristal. Bestaande uit; een piano, een trein, een mobiele telefoon, een vleugelpiano, twee bloemen, een schommelpaard, een schelp, een belletje, een sneeuwman, een tafeltje en een buisje.

    A lot of Swarovski crystal figurines. Including: a piano, a train, a mobile phone, a grand piano, two flowers, a rocking horse, a shell, a bell, a snowman, a table, and a small tube.
    Dim. Hoogte 1-10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454
    Henry Pol

    “Mas des Tours - St. Gabriel par Tarascon.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mas des Tours - St. Gabriel near Tarascon." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 38 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573
    Josée Selmer USA

    Een Signet klarinet van het merk Selmer USA, in kunstof koffertje.

    A Signet clarinet by Selmer USA, in a plastic case.
    Dim. Lengte 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #37
    Lladro

    Een porseleinen groepje met twee roddelende vrouwen en drie kleine beeldjes van engeltjes in diverse houdingen. Gemerkt onderaan.

    A porcelain group with two gossiping women and three small angel figures in various poses. Marked on the bottom.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370

    Een paar 18 kt witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,42 ct.

    A pair of 18 kt white gold heart-shaped earrings set with a total diamond weight of 0.42 ct.
    Dim. 6,67 gr
    Estimate: € 800 / 900
  • #482
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 2000.

    "Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated 2000.
    Dim. 22 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #160

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,66 ct. GVS1.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.66 ct. GVS1.
    Dim. 4,16 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #84
    Jules Felix Ragot
    Period: 1835 - 1912

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek met vergulde kader en schilderijverlichting. Centraal kleine schade aan het doek. Gesigneerd en gedateerd, 1890.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas with gilt frame and painting light. Central small damage to the canvas. Signed and dated, 1890.
    Dim. 66 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #546

    Een kaptafel/kast met laden in Louis-Philippestijl, marmeren blad binnenin, op wieltjes, spiegel manco.

    A dressing table/cabinet with drawers in Louis Philippe style, marble top inside, on wheels, mirror missing.
    Dim. 98 x 80 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #204
    Armand Deweerdt
    Period: 1890 - 1982

    “Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘56.

    "Cityscape", a painting, oil on canvas, signed and dated '56.
    Dim. 52 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #478
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00