Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Stilleven met bloemenvaas en kralen’, olieverf op doek. Getekend Heyndels Lydia.
Liydia Heyndels

‘Stilleven met bloemenvaas en kralen’, olieverf op doek. Getekend Heyndels Lydia.

'Still life with flower vase and beads', oil on canvas. Signed Heyndels Lydia.
Dim. 70/50 cm
SKU: 1612250014.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #14
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #254
    Victor Renty

    ‘Haventje met aangemeerde sloep’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend V. Renty ‘81.

    'Harbor with Moored Sailboat', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed V. Renty '81.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    No longer available
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #65

    “Moeder en kind”, een modern bronzen beeld.

    "Mother and child," a modern bronze sculpture.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #268

    Een lot van vier lampenvoeten, waaronder een paar kolomvoeten en een zwarte. En een lamp in neo-klassieke stijl met engel en lampenkap.

    A lot of four lamp bases, including a pair of column bases and a black one. And a lamp in neoclassical style with angel and lampshade.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een aardewerken hond met resten van polychromie.

    An earthenware dog with remains of polychromy.
    No longer available
    Dim. 41 x 25 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #246

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered.
    No longer available
    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2
    Jan Bosschaert

    ‘Vrouwe Justitia’, een offset litho gemaakt in opdracht van Kluwer rechtswetenschappen. Getekend J. Bosschaert en genummerd 22/45. Niet ingekaderd.

    ‘Lady Justice’, an offset lithograph commissioned by Kluwer Legal Publishers. Signed by J. Bosschaert and numbered 22/45. Not framed.
    No longer available
    Dim. 20/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas rood in de massa. Onderaan gemerkt VSL.

    A cut crystal vase in red. Marked at the bottom with VSL.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #81

    Een porseleinen kistje, kobaltblauw met gevarieerde taferelen en accenten in goudverf, onderaan gemerkt met een kroon, gekruisde zwaarden en A T B.

    A porcelain box, cobalt blue with various scenes and gold paint accents, marked at the bottom with a crown, crossed swords, and A T B.
    No longer available
    Dim. 16 x 28.5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #241

    Een set van 2 beschilderde glazen vazen in de stijl van Legras. Onderaan genummerd. Vroeg 20ste eeuws.

    A set of 2 painted glass vases in the style of Legras. Numbered at the bottom. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57

    Een set vintage kerstfiguren, jaren 50. Van beschilderd plaaster. Twee koningen hebben schade en de hoorn van een engel is manco.

    A set of vintage Christmas figures from the 1950s. Made of painted plaster. Two kings have damage and the horn of an angel is missing.
    No longer available
    Dim. Hoogte 5-18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and rubies totaling approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 2,88 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #13

    Een porseleinen schaal met een bloemenmand in het decor en een bronzen voetstuk.

    A porcelain bowl with a flower basket decoration and a bronze base.
    No longer available
    Dim. 15 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Een vintage gevlochten wieg, aangekocht in 1972.

    A vintage woven crib, purchased in 1972.
    No longer available
    Dim. 95 x 95 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More