Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend; F. Mortelmans.
Frans Mortelmans

‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend.

'Still life with flower vase', oil on canvas. Signed; F. Mortelmans.
Dim. 55/30 cm
SKU: 2810250384.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #384
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #386
    Arrben

    Een set van twee vergaderstoelen, gemerkt; Arrben Italy. Jaren 80 design.

    A pair of two conference chairs, marked; Arrben Italy. 1980s design.
    No longer available
    Dim. H 80, B 53, D 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #537
    Steiff, Germany

    ‘Brautmutter’, een Steiff beer. 038075. Nr. 5 uit een oplage van 500 exemplaren. Deze beer maakt deel uit van de reeks ‘Wedding Party’. In nieuwstaat.

    ‘Mother of the bride’, a Steiff bear. 038075. Number 5 out of an edition of 500 pieces. This bear is part of the ‘Wedding Party’ series. In mint condition.
    No longer available
    Dim. Hoogte 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #495
    Naïn

    Een wollen en zijden karpet met centraal medaillon. Handgeknoopt.

    A wool and silk carpet with central medallion. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 134 x 85 cm
  • #289

    Een milieu de table, verzilverd metaal met een decor van rozen en een geslepen glazen coupe.

    A table centerpiece, silver-plated metal with a decor of roses and a cut glass coupe.
    No longer available
    Dim. 19.5 x 51 x 17.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een grote vaas uit Capodimonte porselein met meerkleurig decor van schaars gekleden.

    A large vase made of Capodimonte porcelain with multicolored decor of lightly dressed figures.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    A set of 2 pens, including 1 fountain pen with an 18kt gold nib and 1 ballpoint pen.
    No longer available
    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een set van twee theekopjes met schoteltjes. Van blauw-wit en meerkleurig Chinees porselein. Het meerkleurig setje heeft een haarlijn.

    A set of two teacups with saucers. Made of blue and white and multicolored Chinese porcelain. The multicolored set has a hairline crack.
    No longer available
    Dim. Hoogte 4, Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98
    Montegrappa

    Een zilveren balpen, Montegrappa model 1140MI. Gemerkt 925. Met origineel doosje.

    A silver ballpoint pen, Montegrappa model 1140MI. Marked 925. With original box.
    No longer available
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #173
    Bild

    Een zeldzame Bild Lilli pop, met schommel, waarop de Barbiepop is geïnspireerd, geproduceerd tussen 1955 en 1958, in originele ongeopende verpakking.

    A rare Bild Lilli doll, which inspired the creation of the Barbie doll, produced between 1955 and 1958, in original unopened packaging.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #360

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    No longer available
    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    No longer available
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #313

    Een paar glazen kelkvormige vazen.

    A pair of glass goblet-shaped vases.
    No longer available
    Dim. Hoogte 20, Ø 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More