#290J. H. Schaareman
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212E. Rofs
“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#203Wilma
“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#289Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#284A. Polfliet
#199
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 62 x 89 cmEstimate: € 35 / 50 -
#265
“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#200
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#293L. Duquenne
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#75
“Maskers”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
No longer availableOnline onlyDim. 55 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#294Jos Van Steen
“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 22 x 33 cmEstimate: € 75 / 100 -
#77Francis Busschots
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#269Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 165.00 €Dim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#54Jos Bogaerts
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#288Parmentier
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207Jos Martin
#291Fez.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#230F. Voisin
“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 24 x30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#48
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 60 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248V. Guffens
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#33
“Personages bij een boerderij”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 24 cmEstimate: € 45 / 60
#41De Meulemeester
“Kathedraal”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#184Braun & Hogenberg
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#91
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#163
Een paar reproducties in een kadertje.
#76
Une paire de porte-menu en biscuit polychrome se présentant comme des vases soliflores. Dommages aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
#7
Twee art deco vazen. Gemerkt Royal Dux & Quimper.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#5
Twee verschillende antieke kandelaars.
Deux chandeliers anciens différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 30 -
#158
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 81 cmEstimate: € 25 / 45