Similar lots by type
-
#34
Drie werken, bestaande uit: “Het rode masker” (40 x 30 cm), “Stilleven met “Fles en gepluimde Zwemvogel” (44 x 60 cm) en “Stilleven met bloemen, fruit en botermes” (50 x 40 cm). Olieverf op doek en paneel. Gesigneerd.
Trois œuvres, composées de : « Le masque rouge » (40 x 30 cm), « Nature morte avec « bouteille et oiseau nageur à plumes » (44 x 60 cm) et « Nature morte avec fleurs, fruits et couteau à beurre » (50 x 40cm). Huile sur toile et panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/60 -
#142
“Reigers”. Een schildering op doek. Scheurtje rechts boven en opnieuw op te spannen. Draagt handtekening.
« Hérons ». Une peinture sur toile. Déchirure le haut à droite et à retendre. Porte la signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 62 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#26Serge
“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#236René De BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#25E. De Lathauwer
“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
« Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#284Fiore
“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#20R.M. Preneel
“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforaties in het doek.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signée. Perforations dans la toile.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 37 cmEstimate: € 35/45 -
#66P. Proest
“Driemaster op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Trois-mâts en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 16 cm x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#46B. Seys
“Hooistapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Meule de foin". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 45 cm x 35 cmEstimate: € 35/45 -
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#79
“Koppel bij een ruïne”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Couple dans une ruine". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 18 cmEstimate: € 35/45 -
#100
“Ruïne aan het strand”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
« Ruine sur la plage ». Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 7,5 x 6,5 cmEstimate: € 30/40 -
#27E. Wynants
“Portret van een meisje in het groen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une jeune fille en vert". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 64 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#21Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Schade aan het doek.
"Portrait d'homme". Huile sur toile. Signé. Dommages à la toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#67Luce
“Compositie met bruin, goud en groen”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Ccomposition à l'or, au brun et au vert". Huile sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 15 cm x 7 cmEstimate: € 20/30 -
#76Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Rivierlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#159R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#65
“Twee mannen uit de 70’ties”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
« Deux hommes des années 70 ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 cm x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#250Van Bavels (?)
“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#89Verbraeken
“Contour van een leeuwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Contour d'une lionne". Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 27 cm x 22 cmEstimate: € 35/50 -
#74
“Engelen met instrumenten”. Olieverf op paneel. Twee reproducties.
« Des anges avec des instruments ». Peinture à l'huile sur panneau. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 47,5 cm x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#72A. Vansteenaeker
“Een poort.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Une porte." Olivier sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20 cm x 17 cmEstimate: € 20/25 -
#131
Zes werken, bestaande uit vier landschappen met bomen (33 x 25cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm en 39 x 54 cm), “Een Kerkje” (29 x 39 cm) en “Het gat in de muur” (50 x 39 cm). Gemengde technieken. Gesigneerd.
Six oeuvres, composées de quatre paysages avec arbres (33 x 25 cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm et 39 x 54 cm), "Une église" (29 x 39 cm) et "Le trou dans le mur" ( 50 x 39 cm). Techniques mixtes. Signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 35/45 -
#281
“Christus met de doornenkroon”. Olieverf op koper. Mogelijk XVIIIe eeuw.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Huile sur cuivre. Peut-être XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 10,5 x 8 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#73
Twee ronde schotels van geel koper, ingelegd met zilver en rood koper en versierd met arabesken en kalligrafie. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Deux plats ronds en cuivre jaune, incrustés d'argent et de cuivre rouge et décorés d'arabesques et de calligraphies. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. Ø 33 en 30,5 cmEstimate: € 100/150 -
#182
Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.
Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 16 & 33 cmEstimate: € 40/50 -
#23Boch La Louvière
Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 15/25 -
#116
Een lot grafiek bestaande uit: Een pentekening van een cavalerist (24 x 12 cm), een pentekening (22 x 23 cm), een houtskooltekening (24 x 34 cm), Een abstracte compositie in inkt (22 x 28 cm), “ I have never met napoleon (...)” (22 x 26 cm), Zeefdruk naar het werk van Magritte (27 x 19 cm) en een fotokopie van een gravure gesigneerd Van de Veegaete (20,5 x 14,5 cm).
Lot de graphique composé de : Un dessin à la plume de cavalier (24 x 12 cm), un dessin à la plume (22 x 23 cm), un dessin au fusain (24 x 34 cm), Une composition abstraite à l'encre (22 x 28 cm), « Je n'ai jamais rencontré Napoléon (...) » (22 x 26 cm), Sérigraphie d'après l'œuvre de Magritte (27 x 19 cm) et une photocopie d'une gravure signée Van de Veegaete (20,5 x 14,5 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#94
Twee paar uit drie delen opgebouwde tegeltableaus, waarbij één paar gesigneerd ‘Lunan’ en het andere paar ‘Oudart’.
Deux paires de panneaux de carreaux constitués de trois parties, une paire signée 'Lunan' et l'autre paire 'Oudart'.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 10 & 46 x 15 cmEstimate: € 50/70 -
#292MattelPeriod: 1993-1994
Een lot bestaande uit een Barbiehuis (nog te assembleren) inclusief meubels en andere diverse toebehoren uit 1993, een barbie “white and gold dune buggy” uit 1994, zes barbiepoppen en vijf actionmanpoppen met diverse outfits. Gebruikssporen.
Lot composé d'une maison Barbie (à monter) comprenant des meubles et autres accessoires divers de 1993, une Barbie "buggy des dunes blanc et or" de 1994, six poupées barbie et cinq action man dolls avec diverses tenues. traces d'utilisation.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#278
“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#269
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 290 x 103 cmEstimate: € 30/50 -
#241
Een opgezette ekster op tak.
Une pie empaillée sur une branche.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#92
Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
Une cheminée en métal argenté. Sur piles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/40 -
#9
Een Boheems gegraveerd glas.
Un verre gravé de Bohême.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 20/25