Similar lots by type
-
#147Dominique Manesse
“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100/150 -
#180
“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#157M. Catelein
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#165
“Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 32 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#144
“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#179Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'été". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#168Marius GirardPeriod: 1927 - 2014
“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#167Godelieva Vleeschouwers
“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#171L. Ellerman
“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 53 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#205Hendrik BreedveldPeriod: 1918 - 1999
“Winters landschap met knotwilgen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “Breedveld”.
"Winter landscape with pollard willows". A painting, oil on panel, signed at the bottom "Breedveld".No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 60/80 -
#155Antoine De Smet
“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 54 x 64 cmEstimate: € 80/100 -
#198E. Kovak
“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#183
“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#145P. Mossay
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#154A. de H.
“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200/240 -
#177Rik Tokkie
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#181John Brosens
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#150Jan Van Gesins (?)
“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#153F. Doorenbos
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#175Rik BlommePeriod: 1933 - 2001
“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#216
“Kadezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
“Quay view”. Oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 74 x 98Estimate: € 50/80 -
#164
“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 35 x 26 cmEstimate: € 100/140 -
#182Gelper
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#156Dury
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#100Karel De Swerts
“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
"Stijn Streuvels". Deux dessins à la sanguine. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35/45 -
#97Frans Van Immerseel
Drie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 75/90 -
#54Leonard
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Vernisschade in de linker onderhoek.
"Intérieur". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Vernis endommagé dans le coin inférieur gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#80
“Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.
« Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 100 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#211
“Landwegel tussen weiden” Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
“Landwegel between meadows” An etching on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 13,5cmEstimate: € 15/20 -
#66Carlo Tarras
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#77J. Bruynseels
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vued ‘une rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#52Albert Jaboneau
“Stoomschip op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau à vapeur et voiliers en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 39 cm x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#206
“Stalknecht.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Groomsman." Oil paint on panel. Illegibly signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. 14 x 11 cmEstimate: € 35/45 -
#126Lucie PringelsPeriod: °1932
“Oude molen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1966.
"Vieux Moulin". Huile sur carton. Signé et daté 1966.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#72Patricia Galloway
“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ondes gravitationnelles". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 80 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#84Stefaan Tessely
“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
"Le Petit Agréable." Lithographie numérotée 8/100. Daté 1990. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25/35