Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
Dim. 21/25 cm
SKU: 2511250179.
Categories: Paneel, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #179
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #129

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    No longer available
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #193

    Acht stripalbums: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, rode ongekleurde reeks (Ed. Standaard Boekhandel). “Het Zingende Nijlpaard” (1952), “De Sterrenplukkers” (1953), “De Tamtamklopper” (onvolledige kaft), “De Kleppende Klipper” (1960), “De Straatridder” (1956, 1ste ed.), “De Spokenjagers” (1956, 1e ed.), “De Mottenvanger” (1957, 1e ed.), “Het Sprekende Testament” (1959). Redelijk tot goede staat (op 1 na).

    Eight comic books: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, red uncolored series (Published by Standaard Boekhandel). “The Singing Hippopotamus” (1952), “The Star Pickers” (1953), “The Drum Beater” (incomplete cover), “The Clattering Clipper” (1960), “The Street Knight” (1956, 1st ed.), “The Ghost Hunters” (1956, 1st ed.), “The Moth Catcher” (1957, 1st ed.), “The Talking Testament” (1959). Reasonable to good condition (except for 1).
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #415

    Een handgeknoopt Oosters tapijt, wol.

    A hand-knotted Oriental carpet, wool.
    No longer available
    Dim. 260/360 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #139

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #468
    W. Lübke & C. Lützow

    “Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.

    "Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 44 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #207

    Vierentwintig stripalbums: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, rode tweekleurenreeks (Ed. Standaard Boekhandel). “De Windmakers” (1963), De Gouden Cirkel” (1962), “De Wolkeneters” (2 x1965), “De Klankentapper” (1961), “De Kwakstralen” (1963, 1e ed.), “Het Rijmende Paard” (1963, 1e ed.), “De Sissende Sampam” (1963, 1e ed.), “Sjeik El Ro-Jenbiet” (2 x 1964, 1e ed. 1 in slechte staat, 1 x 1966), 1964), “De Tamtamklopper” (1964), “De Wilde Weldoener” (1964), “De Ijzeren Schelvis”, “De Schone Slaper”(..)

    Twenty-four comic books: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, red two-color series (Pub. Standaard Boekhandel). “The Windmakers” (1963), “The Golden Circle” (1962), “The Cloud Eaters” (2 x 1965), “The Sound Tapper” (1961), “The Quack Rays” (1963, 1st ed.), “The Rhyming Horse” (1963, 1st ed.), “The Hissing Sampam” (1963, 1st ed.), “Sheik El Ro-Jenbiet” (2 x 1964, 1st ed. 1 in poor condition, 1 x 1966), 1964), “The Drum Beater” (1964), “The Wild Benefactor” (1964), “The Iron Haddock”, “The Sleeping (..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #208

    Eenenveertig stripalbums: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, rode vierkleurenreeks (Ed. Standaard Boekhandel). Redelijke tot goede staat.

    Forty-one comic books: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, red four-color series (Ed. Standaard Boekhandel). Reasonable to good condition.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #109

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    No longer available
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    No longer available
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    No longer available
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    No longer available
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    No longer available
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    No longer available
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #119

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #212
    Marcel Van Tillo

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend M. Van Tillo.

    ‘Flower Vase’, oil on canvas. Signed M. Van Tillo.
    No longer available
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #254
    Julien Severin

    Drie landschapsstudies in potlood. Getekend J. Severin. Kruibeke ‘46.

    Three landscape studies in pencil. Drawn by J. Severin. Kruibeke '46.
    No longer available
    Dim. 21/31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #21

    Een set beschilderde vazen uit hyalietglas, vermoedelijk Doyen, eerste helft 20ste eeuw.

    A set of painted vases in hyalite glass, believed to be Doyen, first half of the 20th century.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313

    Een lot van vijf Afrikaanse sculpturen.

    A lot of five African decorative objects.
    No longer available
    Dim. Hoogte 11-40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221
    Lavisse & Rambaud

    “Histoire générale - le monde contemporain - 1870 - 1900”, Lavisse & Rambaud, 1901.

    "General History - The Contemporary World - 1870-1900", Lavisse & Rambaud, 1901.
    No longer available
    Dim. 25.5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #80

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #338

    Een oude koperen brandweerhelm, zonder binnenwerk. ‘Sapeurs pompiers de Machegoul’.

    An old copper firefighter helmet, without interior. 'Sapeurs pompiers de Machegoul'.
    No longer available
    Dim. H 18, B 20, D 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238
    Capo di Monte

    Een lot van 6 beeldjes in meerkleurig porselein, gemerkt Capodimonte.

    A lot of 6 figurines in multicolored porcelain, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #247

    Drie roodkoperen kruitbussen, 19e eeuws. Niet gemerkt.

    Three red copper powder flasks, 19th century. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 17-19,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    No longer available
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    No longer available
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #197
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een kleine art nouveau meisjesbuste van marmer en albast. Achteraan gesigneerd.

    A small Art Nouveau bust of a girl in marble and alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 november 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 21/11 & zat. 22/11 van 10.00u tot 17.00u

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 November 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More