Similar lots by type
-
#712Gregory Richard Coates“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#618“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#402Claes“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#603Jean de la HoesePeriod: 1846 - 1917“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#704Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#714“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#597Jozef HeymansPeriod: 1868 - 1933“Op de heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 140 / 200 -
#615“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#605“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#600“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#608Mia Van Genesen“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#405Albert Ducat“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#611O. Mulkens‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#610A. Devos“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#739L. Van Damme“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#632Edward ChappelPeriod: 1859-1946“Stilleven met oesters en wijn” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres et vin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#593Frans Keelhof“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#10BurenEen herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#601L. Colderes“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#613Robrecht Van Der Bruggen“De bloemenkwekers.” Olieverf op doek. Twee restauraties.
“Les fleuristes”. Huile sur toile. Deux restaurations.No longer availableDim. 80 x 99,5 cmEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#181Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912“La pensée”. Een beeld van donkergepatineerd brons op draaisokkel. Gesigneerd en met gieterijmerk.
“La pensée”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle tournante. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 2600 / 3000 -
#809Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 88 x 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#18Een jardinière op voet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Meerdere beschadigingen.
Jardinière sur pied en faïence polychrome belge. Plusieurs accidents.No longer availableDim. h: 32 + 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#296Een paar armstoelen van fraai gesculpteerd hout in barokke stijl. Licht afwijkende modellen.
Paire de fauteuils en bois joliment sculpté de style baroque. Modèles pas entièrement identiques.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#524“Dame aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (gedeeltelijk onder kader”. XIXe eeuw.
“Femme au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Signé (signature partiellement sous le cadre”. XIXe siècle.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#343Val St. LambertEen lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#785Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.
Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 30 / 50 -
#726TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 280 cmEstimate: € 220 / 280 -
#392Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.
Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#760Rond bijzettafeltje met marmeren blad.
Une table d’appoint avec une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø 62 ,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#744Een notenhouten koffer.
Coffre en noyer.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#789Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100

