• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.
A. Remisiewicz
Period: 1989

'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
Dim. 38/46 cm
SKU: 2511250215.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #215
Estimate: € 40 / 60

  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #555
    Jean Michel Benier
    Period: 1949 - ....

    “Striptease”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd en achteraan gesigneerd.

    "Striptease", a painting, oil on canvas, monogrammed and signed on the back.
    Dim. 61 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #14
    Pierre Godefroid

    “Stilleven met een oude koffiemolen”, een aquarel op papier, gesigneerd.

    "Still life with an old coffee grinder," a watercolor on paper, signed.
    Dim. 38 x 56 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #37
    Lladro

    Een porseleinen groepje met twee roddelende vrouwen en drie kleine beeldjes van engeltjes in diverse houdingen. Gemerkt onderaan.

    A porcelain group with two gossiping women and three small angel figures in various poses. Marked on the bottom.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #488
    Bamoun
    Period: 1868-1930

    Een masker van gesculpteerd hout met hoofddeksel van touw. Kameroen.

    A mask made of carved wood with a headpiece of rope. From Cameroon.
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #367
    Bolex

    Een vintage super 8 camera, Bolex Beaulieu 4800 ZM. Met folders en toebehoren.

    A vintage super 8 camera, Bolex Beaulieu 4800 ZM. With manuals and accessories.
    Dim. 16 x 28 x 6 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #226

    Een lage vitrinekast in Engelse stijl. Drie deuren.

    A low display cabinet in English style. Three doors.
    Dim. H 114, B 135, D 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #333

    Twee Japanse schotels uit Imari porselein met zittende dames in het decor.

    Two Japanese dishes of Imari porcelain with seated ladies in the decoration.
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Twaalf stripalbums: “Jerom” nrs 23.38.39.(1971), Bessy nrs 38, 46 (1961-63), “Jommeke, “De 7 Snuifdozen”, “De Schat van de Zeerover” (beide gecartonneerd), “Snoek en zijn kleinkinderen” (Strip Klassiek), “Superman tegen Muhammad Ali” Neal Adams (Semic Press). Kuifje, “Cokes in Voorraad” (Hard Cover, recent), “In Amerika” (Soft Cover).

    Twelve comic books: "Jerom" issues 23, 38, 39 (1971), Bessy issues 38, 46 (1961-63), "Jommeke," "The 7 Snuff Boxes," "The Pirate's Treasure" (both hardcover), "Snoek and his grandchildren" (Strip Classics), "Superman vs. Muhammad Ali" by Neal Adams (Semic Press). Tintin, "Cigars of the Pharaoh" (Hardcover, recent), "In America" (Softcover).
    Estimate: € 70 / 100
  • #339
    Annette Himstedt

    Een verzamelpop van Annette Himstedt. In originele doos.

    A collectible doll by Annette Himstedt. In original box.
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #99
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    ‘Zicht op de Schelde’, olieverf op doek. Getekend L. Lommaert (Borgerhout 1904 - Antwerpen 1978). Met twee kleine herstellingen aan het doek. Leon Lommaert was een leerling van Ludovic Janssen en Isidore Opsomer.

    'View of the Scheldt', oil on canvas. Signed L. Lommaert (Borgerhout 1904 - Antwerp 1978). With two small repairs on the canvas. Leon Lommaert was a student of Ludovic Janssen and Isidore Opsomer.
    Dim. 42/53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #366

    Een vintage salontafeltje met glazen blad. Design 1960. Gebruikssporen.

    A vintage coffee table with glass top. Design from 1960. Signs of wear.
    Dim. 53 x 113 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184

    ‘The Gypsies Confer’, olieverf op paneel. Getekend met monogram; W.G. 1866. Met op de achterkant een niet geverifieerde toeschrijving aan William Gale (1823-1909).

    'The Gypsies Confer', oil on panel. Signed with monogram; W.G. 1866. With an unverified attribution to William Gale (1823-1909) on the back.
    Dim. 25/18 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00