• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Stilleven met fruit’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

'Still life with fruit', oil on panel. From the 19th century, not signed.
Dim. 50/40 cm
SKU: 2511250089.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #89
Estimate: € 60 / 80

  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #499
    Franklin

    ‘Winters straatbeeld’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.

    ‘Winter street scene’, oil on panel. After the 19th century. Signed.
    Dim. 41/31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #284

    Een massieve messingen kerkkandelaar als lampenvoet.

    A solid brass church candlestick converted into a lamp base.
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #258

    Een groot lot bierpullen zonder deksel van Westerwald aardewerk.

    A large lot of beer steins without lids made of Westerwald earthenware.
    Dim. Hoogte 12-17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #576

    Een art deco buffetkast met drie deuren en drie laden.

    An Art Deco sideboard with three doors and three drawers.
    Dim. H 100, B 135, D 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451
    Bambara

    Een beeld van een gems met haar jong. West -Afrika, gemonteerd op een mandje.

    A sculpture of a chamois with her young. West Africa, mounted on a basket.
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #370

    Een paar 18 kt witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,42 ct.

    A pair of 18 kt white gold heart-shaped earrings set with a total diamond weight of 0.42 ct.
    Dim. 6,67 gr
    Estimate: € 800 / 900
  • #9

    Een houten scheepsroer.

    A wooden ship's tiller.
    Dim. Ø 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #162
    Van der Goten

    “Dragonder op het platteland.” Gesigneerd. Gedateerd 1906. Naar een voorbeeld van JL Ernest Meissonier. Oude restauratie aan de linkervoet.

    "Dragoon on the countryside." Signed. Dated 1906. After a model by JL Ernest Meissonier. Old restoration on the left foot.
    Dim. 115 x 84,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #131
    Christofle

    Een verzilverd metalen koffie- en theestel op dienblad, gemerkt Christofle, coll. Gallia. Pin van een scharnier manco.

    A silver-plated coffee and tea set on tray, marked Christofle, coll. Gallia. Pin of a hinge missing.
    Dim. h 25.5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #337
    Period: 1903

    Een mechanische rekenmachine, Adix Company. Gefabriceerd door Pallweber & Bordt, Mannheim, Duitsland, 1903.

    A mechanical calculator, Adix Company. Manufactured by Pallweber & Bordt, Mannheim, Germany, 1903.
    Dim. H 3, B 16, D 10 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #496

    Een set van zes eikenhouten stoelen met gevlochten zit.

    A set of six oak chairs with woven seats.
    Dim. H 94, B 47, D 38 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #148
    Harrison Fisher & Co.

    Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.

    A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.
    Dim. B 23, D 16, H 7 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #365
    Matchbox Models of Yesteryear

    Een lot van 15 Matchbox ‘Models of Yesteryear’. Serie 1978.

    A lot of 15 Matchbox 'Models of Yesteryear'. Series 1978.
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00