Similar lots by type
-
#283Luk HostePeriod: °1953
“Stilleven met schelpen en verrekijker op het strand” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Nature morte aux coquilles et binoculaires sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘81.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 39 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#277P. Peelman
“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 17 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#146F. Van Rompaey
“Theepot met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Théière et roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 65 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#128Staf François
“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#125Morisse
“Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Marseille. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 45 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#207Paul Vankueken
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1-11-1953.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/100 -
#133Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 44 x 49 cmEstimate: € 60/100 -
#70
“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Naar de XIXe eeuw.
Scène d'auberge. Huile sur toile. Signée en bas à droite. D’après le XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#126W. Hertoghs
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#189Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#193
“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
Repos pendant la fuite en Egypte. Reproduction d'après Gérard David. Joliment encadré.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#279Paul Vankueken
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1-11-1953.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#218V. Dethier
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'Anvers de la rive gauche. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 49 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#269
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#142Henri RobertsPeriod: 1865 - 1929
“Stilleven met brioche, een kopje, een boeket en dameshandschoenen op een kanten lap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux brioche, une tasse, un bouquet et des gants sur une dentelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 44 x 37 cmEstimate: € 300/400 -
#225F. Van Rompaey
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#214Van der Meersch
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#137
“Paardenkoets in een dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Carrosse dans un village”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 50 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#221Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Zicht op de Kalmthoutse heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la Kalmthoutse heide . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 70 x 55 cmEstimate: € 50/80 -
#257Theodor Van RyswyckPeriod: 1811 - 1849
“Paard”. Olieverf op paneel in impasto-techniek. Gesigneerd.
Cheval. Huile sur panneau à technique impasto. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 38 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#248
“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
Marine; Maison à pignon & Béguinage. Huile sur toile. Tous signées et les deux premières datées respectivement 1976 et 1977.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#285Mertens
“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#275De Smedt
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#151H. Mary
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pêches . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 17 x 27 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#116Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#75
Een lot van vijf grafische werken:- Jarraud - “l’Ermite” naar Salomon Koninck. Genummerd 20/200. (21 x 15,5 cm)- “Begijnhof”. Onleesbaar gesigneerd. Vlekjes. (23 x 19 cm)- Albert Baertsoen - ‘Straatzicht”. Gesigneerd buiten de plaat. (16 x 22 cm)- Daniel Winkelmans - “Wolstraat 30”. Gesigneerd en genummerd 139/250 buiten de plaat. (25 x 18 cm)- Daniel Winkelmans - “Gemeentehuis Duffel”. Gesigneerd en genummerd 36/750 buiten de plaat. (18 x 14 cm)
Lot de cinq oeuvres graphiques : - Jarraud - l'Ermite d'après Salomon Koninck. Numéroté 20/200. (21 x 15,5 cm) - Béguinage . Signé de manière illisible. (23 x 19 cm) - Albert Baertsoen - 'Street view' Signé hors planche (16 x 22 cm) - Daniel Winkelmans - 'Wolstraat 30' Signé et numéroté 139/250 hors planche (25 x 18 cm) - Daniel Winkelmans - Gemeentehuis Duffel. Signé et numéroté 36/750 hors planche. (18 x 14 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50/60 -
#61J. Thiele
“Visser in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Pêcheur dans un paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 14 x 18 cmEstimate: € 50/70 -
#43
“Kerkje”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine beschadiging centraal.
Eglise. Huile sur toile. Sans signature. Légers dommages au centre.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 34 x 45 cmEstimate: € 15/20 -
#293Julien CelosPeriod: 1884-1953
“Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vues de ville”. Triptyque à eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 145 x 58 cm (40 x 35 cm) x 3Estimate: € 300/360 -
#90Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat. Opnieuw in te kaderen.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 50/75 -
#152
Een siervaas van Frans aardewerk met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor in een cartouche op rode fond en met vergulde motieven en handvatten in de vorm van zwanen. Onderaan gemerkt.
Un vase décoratif en poterie française avec un décor floral multicolore peint à la main dans un cartouche sur fond rouge et avec des motifs dorés et des anses en forme de cygnes. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 20/30 -
#39H. Van Laere
“Visserssloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chaloupe de pêche. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 69 x 89 cmEstimate: € 30/50 -
#258
Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...
Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100/150 -
#182G. Suy
“Hoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Ferme”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 52 x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#256
Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.
Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#5Van Lembeeck (?)
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80